cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 750 ml
Kód: 2500618
Kód dod.: 190313
EAN: 8595073020533
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 750 ml
Kód: 2500638
Kód dod.: 195851
EAN: 8595073021349
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4400 modř světlá, 600 ml
Kód: 2503846
Kód dod.: 192848
EAN: 8595073013740
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Kód: 2503848
Kód dod.: 193728
EAN: 8595073013795
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Kód: 2503935
Kód dod.: 191599
EAN: 8595073020762
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Kód: 2503937
Kód dod.: 199510
EAN: 8595073020700
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Kód: 33003
Kód dod.: 675258
EAN: 8594015801452
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Končící produkty
-22%Sleva
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Žlutá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55755
Kód dod.: 14610511
EAN: 8594825003169
 
3.50 Kč
4.50 Kč
700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrazná barva na potravinářské bázi vhodná pro tradiční zdobení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 bar
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Kód: 2501605
Kód dod.: 884981
EAN: 6902088961409
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Menthol Paradise – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a mikrokrystaly pro svěží dech a bělejší zuby
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
Kód: 67290
Kód dod.: 702058
EAN: 5902986210792
85%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ošetřete povrchy nejen uvnitř domu, ale také na zahradě! Vaše terasa, dlažební kostky či plastový zahradní nábytek se budou díky prostředku Sidolux Expert k ochraně a leštění venkovních povrchů opět lesknout a oslňovat.
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí  Power Raspberry 750ml
Henkel Pur
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí Power Raspberry 750ml
Kód: 2600741
Kód dod.: 735301
EAN: 9000101386387
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na mytí nádobí Pur Power se složením Cold-active odstraňuje mastnotu, škrob i zaschlé zbytky jídla - pro zářivě čisté nádobí při každém mytí.
-2%Sleva
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Kód: 2601039
Kód dod.: 13.908
EAN: 4052136354249
 
409 Kč
419 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka ARTDECO Perfect Color v odstínu 908 Pompous Pink kombinuje intenzivní pigmentaci s přepychovo
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2601106
Kód dod.: LG214000
EAN: 3614274752038
 
1 629 Kč
54 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Dámský parfém Emporio Armani Power Of You osl
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802458
Kód dod.: 885207
EAN: 5054563227553
100%
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní. Nová parodontax Kompletní ochrana Whitening je více než běžná zubní pasta.
AKCE
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601169
Kód dod.: 885399
EAN: 5054563289377
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta je určena pro péči o citlivé zuby a jejich vzhled.
Prost Fast M, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 500 ml
Fast
Prost Fast M, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 500 ml
Kód: 33004
Kód dod.: 675265
EAN: 8594015801537
98%
94.90 Kč
189.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6050 světle krémová, 750 ml
Kód: 2500636
Kód dod.: 194911
EAN: 8595073021219
 
279 Kč
372Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 750 ml
Kód: 2500629
Kód dod.: 192989
EAN: 8595073020885
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.