cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 4 l
Kód: 2503934
Kód dod.: 198304
EAN: 8595073020540
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 4550 modř návěstní, 375 ml
Kód: 2503913
Kód dod.: 192977
EAN: 8595073020878
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2320 kávová hnědá, 4 l
Kód: 2503937
Kód dod.: 199510
EAN: 8595073020700
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 600 ml
Kód: 2503848
Kód dod.: 193728
EAN: 8595073013795
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2880 kaštanově hnědá, 375 ml
Kód: 2503935
Kód dod.: 191599
EAN: 8595073020762
 
157 Kč
418.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5100 zeleň pastelová, 750 ml
Kód: 2503872
Kód dod.: 193391
EAN: 8595073020977
 
259 Kč
345.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Menthol Paradise zubní pasta, 90 g
Kód: 2501605
Kód dod.: 884981
EAN: 6902088961409
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Menthol Paradise – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a mikrokrystaly pro svěží dech a bělejší zuby
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Labello®
Labello Hyaluron Rosé hydratační balzám na rty, 5,2 g
Kód: 2404693
Kód dod.: 823581
EAN: 9005800365190
 
114.90 Kč
22 980Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Balzám na rty s kyselinou hyaluronovou pro dokonale hydratované rty.
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Fast
Prost Fast K, přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, náhradní náplň, 250 ml
Kód: 33003
Kód dod.: 675258
EAN: 8594015801452
 
59.90 Kč
239.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Insekticidní přípravek určený k hubení mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Končící produkty
-24%Sleva
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Druchema Ovo®
Ovo Modrá prášková barva 1 sáček (5 g) = 10 - 15 vajec
Kód: 55758
Kód dod.: 14610311
EAN: 8594825003190
 
3.70 Kč
4.90 Kč
740Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní potravinářské barvivo určené pro tradiční barvení velikonočních vajec, 1 sáček = 1 barva.
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Lukopren
Lukopren N 1522 univerzální kaučuk pasta 1 kg + katalyzátor N, 30 g + pipeta
Kód: 2502909
Kód dod.: 518010
EAN: 8594019560249
 
929 Kč
930 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Slouží k výrobě forem, do nichž lze odlévat syntetické pryskyřice, sádru, vosk, beton. Dále se používá k výrobě rozebíratelných těsnění a přírubových těsnění, k zalévání v elektrotechnice apod.
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Red Hot zubní pasta, 90 g
Kód: 2501607
Kód dod.: 884982
EAN: 6902088961423
100%
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Red Hot – zubní pasta s intenzivní mátovou a kořenitou příchutí pro dlouhotrvající svěžest
AKCE
-13%Sleva
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Henkel Taft®
Taft Aloe Bost krém na vlasy 100 ml
Kód: 2508195
Kód dod.: 862073
EAN: 9000101744286
 
130 Kč
149.90 Kč
650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Texturizační a hydratační krém s aloe vera a niacinamidem, navržený pro vytvoření přirozeně vypadajících účesů s jemnou definicí.
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
Kód: 67290
Kód dod.: 702058
EAN: 5902986210792
85%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ošetřete povrchy nejen uvnitř domu, ale také na zahradě! Vaše terasa, dlažební kostky či plastový zahradní nábytek se budou díky prostředku Sidolux Expert k ochraně a leštění venkovních povrchů opět lesknout a oslňovat.
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí  Power Raspberry 750ml
Henkel Pur
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí Power Raspberry 750ml
Kód: 2600741
Kód dod.: 735301
EAN: 9000101386387
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na mytí nádobí Pur Power se složením Cold-active odstraňuje mastnotu, škrob i zaschlé zbytky jídla - pro zářivě čisté nádobí při každém mytí.
-2%Sleva
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Kód: 2601039
Kód dod.: 13.908
EAN: 4052136354249
 
409 Kč
419 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka ARTDECO Perfect Color v odstínu 908 Pompous Pink kombinuje intenzivní pigmentaci s přepychovo
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2601106
Kód dod.: LG214000
EAN: 3614274752038
 
1 629 Kč
54 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Dámský parfém Emporio Armani Power Of You osl
K nákupu navíc
Lanvin Éclat d´Arpége Pour Homme toaletní voda pro muže 30 ml
Jeanne Lanvin
Lanvin Éclat d´Arpége Pour Homme toaletní voda pro muže 30 ml
Kód: 2603572
 
EAN: 3386460062732
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanvin Éclat d´Arpége Pour Homme toaletní voda pro muže 30 ml
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 600 ml
Kód: 2503849
Kód dod.: 194364
EAN: 8595073013818
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 750 ml
Kód: 2503804
Kód dod.: 195330
EAN: 8595073021288
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2430 čokoládová hnědá, 4 l
Kód: 2503888
Kód dod.: 199543
EAN: 8595073020748
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 4 l
Kód: 2503941
Kód dod.: 202160
EAN: 8595073021059
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5300 zeleň střední, 600 ml
Kód: 2500233
Kód dod.: 194168
EAN: 8595073013801
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.