cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense Color barva na vlasy bez amoniaku 7-77 Zářivě měděný
Kód: 2505667
Kód dod.: 870334
EAN: 9000101661187
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense Color 7-77 – Zářivě měděný je profesionální barva na vlasy bez amoniaku, která poskytuje intenzivní, zářivý měděný odstín s dlouhotrvajícím efektem.
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
s.Oliver
S.OLIVER MEN DEO SPRAY EXTRA FRESH 150ML 0225
Kód: 2602973
Kód dod.: 835348
EAN: 4011700880324.
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Styl Larrin®
Larrin 3v1 Mountain Fresh WC blok do nádrže, 2 × 50 g
Kód: 1803824
Kód dod.: 01458
EAN: 8595000914850
100%
49.90 Kč
24.95Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tableta do splachovací WC nádržky dezodoruje, čistí, zbarvuje vodu do příjemného odstínu, tvoří bohatou pěnu a snižuje tvorbu vodního kamene.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh tuhý antiperspirant, 50 ml
Kód: 2300876
Kód dod.: 840128
EAN: 9005800352244
 
99.90 Kč
1 998Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Poznejte inovovaný, skutečně účinný antiperspirant v novém moderním designu se svěží mužnou vůní, který chrání proti pocení i zápachu až po 48 hodin.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 05 Crush Hour, 3,6 ml
Kód: 2601831
Kód dod.: ES584922
EAN: 4059729584922
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 05 Crush Hour od značky essence zahalí rty do moderního, tmavě růž
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Henkel Silan
Silan aviváž Classic Fresh Sky 130 dávek, 2,8 l
Kód: 2505857
Kód dod.: 777033
EAN: 9000101581256
 
189.90 Kč
1.46Kč/1Prací dávky
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si svěžest ranní procházky na čerstvém vzduchu. Parfémované perly obsažené v avivážích Silan pronikají do vašeho oblečení během praní.
-31%Sleva
Nivea Essentials Moisture Boost zvláčňující noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Moisture Boost zvláčňující noční krém, 50 ml
Kód: 08695
Kód dod.: 822523
EAN: 4005808179411
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využijte nočních procesů regenerace a zásobte svou pleť vitamíny a antioxidanty. Lehké složení pleť hloubkově vyživí, hydratuje a zároveň osvěží: NIVEA Zvláčňující noční krém.
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Bolton - Chilly
Chilly gel pro intimní hygienu Fresh, 200 ml
Kód: 78800
Kód dod.: 230237
EAN: 8002410031805
 
94.90 Kč
474.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chilly Gel, díky přírodnímu mentolu: Má osvěžující a protizápachové účinky. Podporuje obnovu fyziologické rovnováhy sliznic, nezbytné pro obranu intimních partií.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Kód: 2504134
Kód dod.: 243261
EAN: 8591235039283
 
327 Kč
436Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Kód: 2601832
Kód dod.: ES584946
EAN: 4059729584946
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte moderní a vkusné nalíčení rtů díky rtěnce essence BLUR soufflé matte 06 Pillow Talking, jež
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 4 l
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 4 l
Kód: 2504016
Kód dod.: 175131
EAN: 8595073019995
 
2 009 Kč
502.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určený pro matné, tvrdé nátěry dřeva. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
-6%Sleva
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Essence
Essence krémové oční stíny 03 Oyster 5 g
Kód: 2502345
Kód dod.: ES541840
EAN: 4059729541840
 
80 Kč
85 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svému pohledu sofistikovaný lesk pomocí očních stínů Essence Cream 03 Oyster. Krémové složen
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.