cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 4,5 l
Kód: 2504479
Kód dod.: 246278
EAN: 8591235059717
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 750 ml
Kód: 2503068
Kód dod.: 246350
EAN: 8595073025712
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 4,5 l
Kód: 2503003
Kód dod.: 246318
EAN: 8595073026689
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení zubní pasty Colgate Max White One s urychlovači bělení bezpečně odstraňuje skvrny a předchází tvorbě zubního kamene, čímž získáte o odstín bělejší zuby už za jeden týden.
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Colgate®
Colgate bělicí zubní pasta Max White Bye Bye Stains, 75 ml
Kód: 2600932
Kód dod.: 885280
EAN: 8718951610521
 
86.90 Kč
1 158.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tato zubní pasta je ideální volbou pro všechny, kteří chtějí viditelně bělejší a zářivější úsměv, aniž by slevili z každodenní péče o zdraví zubů a dásní.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
123 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Zářivě Stříbřitě Plavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Zářivě Stříbřitě Plavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Kód: 2306546
Kód dod.: 727015
EAN: 5000204847574
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlý a účinný způsob jak osvěžit Váš domov. Na rozdíl od ostatních aerosolů, které obsahují až 70% vody, přináší Brise One Touch koncentrovanou vůni pouze v jednom dotyku, který osvěží Váš domov a zanechává ho se svěží vůní po celé hodiny.
AKCE
-28%Sleva
Nivea Eye make-up remover Dvoufázový odličovač očí a make-upu, 125 ml
Nivea®
Nivea Eye make-up remover Dvoufázový odličovač očí a make-upu, 125 ml
Kód: 60950
Kód dod.: 825361
EAN: 9005800391533
 
104.90 Kč
144.90 Kč
839.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Večerní odlíčení teď zvládnete raz dva! S NIVEA je příjemnou relaxací. Jemná péče odlíčí a ochrání řasy: NIVEA Dvoufázový odličovač očí a make-upu.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
109.90 Kč
137.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše talíře, sklenice i příbory budou zářivě čisté. Zkuste tuto kombinaci a sami se přesvědčte o dokonalé čistotě a ohromujícím lesku.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín superzesvětlující popelavá blond 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín superzesvětlující popelavá blond 111
Kód: 48908
Kód dod.: 870162
EAN: 3600540633064
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.