cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-9%Sleva
BALTECH ředidlo S6001P Profi 4 l - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
BALtech
BALTECH ředidlo S6001P Profi 4 l - Při objednání tohoto výrobku nutno doložit živnostenský list
Kód: 2504541
Kód dod.: 451154
EAN: 8591235063059
 
379 Kč
415 Kč
94.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ředidlo neboli rozpouštědlo se používá ke zlepšení roztíratelnosti laků, k čištění štětců a k odstranění starých nátěrů. Ředidlo S6001 je vhodné k ředění syntetických nátěrových hmot rychle zasychajících, zvlášť vhodné pro stříkání.
-8%Sleva
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Kód: 2507568
Kód dod.: 502015
EAN: 9000100224918
 
73.90 Kč
79.90 Kč
7.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranné lepící proužky s nosností až 2 kg s jednoduchou aplikací.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Kód: 2600711
Kód dod.: 249251
EAN: 8595073017014
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická olejová napouštěcí lazura CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Lazura na dřevo S1023 je určena k oc
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
444.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá redukovat vrásky v okolí očí a zanechává pleť hladší a svěžejší.
-7%Sleva
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
COACH
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
1 392 Kč
1 499 Kč
13 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánská dřevitá, ovocná vůně představená v roce 2023   Dopřejte si útěk do zeleně přímo uprostřed v
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je speciálně vyvinutý pro ochranu jemné a citlivé pokožky dětí v oblasti plen.
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
Kód: 2603241
Kód dod.: 812032
EAN: 8594001777853
 
42.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
274 Kč
299 Kč
391.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
ALPA® Francovka
Alpa Francovkový masážní krém, 40 g
Kód: 10557
Kód dod.: 00167
EAN: 8594001770458
95%
32.90 Kč
822.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa jemný masážní krém pro regeneraci a uvolnění svalstva s obsahem přírodní silice obohacené o oleje z obilných klíčků.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
2 679 Kč
334.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Airmen Ice Clove sprchový gel & šampon, 400 ml
Kód: 2007211
Kód dod.: 6745
EAN: 8595025834553
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel a šampón 2 v 1 s autentickou chladivě ledovou vůní čerstvě mletého hřebíčku ve směsi koření zaručeně povzbudí a osvěží.
AKCE
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Extra Fresh zubní pasta zabraňující krvácení dásní, 75 ml
Kód: 71198
Kód dod.: 885206
EAN: 5054563950154
90%
96 Kč
1 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta parodontax Extra Fresh pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní a zároveň udržuje v ústech pocit čistoty a svěžesti po mnoho hodin.
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Nivea®
Nivea Men Black & White Invisible Fresh antiperspirant, 150 ml
Kód: 1700937
Kód dod.: 837114
EAN: 9005800280707
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
48 hodin svěžest, bez obsahu alkoholu. Spolehněte se na účinnou ochranu proti pocení a vzniku skvrn na oblečení. Mějte vše pod kontrolou.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín platinová světlá blond 8,1
Kód: 48917
Kód dod.: 870156
EAN: 3600540632920
100%
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Regular, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61657
Kód dod.: 747003
EAN: 8592326010389
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Finish na sklo a nádobí beze skvrn, které září diamantovým leskem. Odstraňuje jak mycí prostředek tak zbytky jídla z nádobí
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Duck™
Duck WC blok Fresh Discs Virtual Violet, 2x 36 ml
Kód: 2508111
Kód dod.: 721027
EAN: 5000204369649
 
129.90 Kč
1 804.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
WC blok pro hygienickou čistotu a svěžest toalety.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 750 ml
Kód: 2504478
Kód dod.: 246280
EAN: 8591235059724
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 600 g
Kód: 2504210
Kód dod.: 388165
EAN: 8591235042764
 
234 Kč
390Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 4,5 l
Kód: 2502986
Kód dod.: 246308
EAN: 8595073026665
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2502855
Kód dod.: 246362
EAN: 8595073025767
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.