cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-3%Sleva
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
1 827 Kč
1 879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sladká gurmánská orientálně-květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016 Představte si exotic
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Fre-Pro Wave Kiwi Grep vonné sítko do pisoáru
Fre Pro
Fre-Pro Wave Kiwi Grep vonné sítko do pisoáru
Kód: 2202595
Kód dod.: 707173
EAN: 8594194890063
 
104.90 Kč
104.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné sítko k provonění pisoárů, účinnost 30 dní, vyrobeno v USA. Snadno nastavitelné datum doporučené výměny pro efektivnější použití.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Alex®
Alex Leštěnka renovující na dřevo a laminát, 900 ml
Kód: 64697
Kód dod.: 704093
EAN: 8411660180100
100%
129.90 Kč
144.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle obnovuje a chrání lesk a barvu dřevěných i laminátových podlah. Překrývá škrábance a rýhy a zanechává podlahy jako nové.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo k nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 600 ml
Kód: 2504122
Kód dod.: 328400
EAN: 8595073022544
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Kód: 2504120
Kód dod.: 328370
EAN: 8595073022452
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504344
Kód dod.: 328631
EAN: 8591235045772
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Kód: 2504368
Kód dod.: 328657
EAN: 8591235045901
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
406 Kč
676.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
4 749 Kč
527.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.