cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 2,5 l
Kód: 2500590
Kód dod.: 249012
EAN: 8595073018165
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 2,5 l
Kód: 2500608
Kód dod.: 249607
EAN: 8595073018288
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 2,5 l
Kód: 2500612
Kód dod.: 249784
EAN: 8595073018349
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0620 žlutá, 600 ml
Kód: 2504346
Kód dod.: 328643
EAN: 8591235045833
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2504363
Kód dod.: 328641
EAN: 8591235045826
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 4 l
Kód: 2504371
Kód dod.: 328665
EAN: 8591235045949
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504348
Kód dod.: 328655
EAN: 8591235045895
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 2,5 l
Kód: 2505494
Kód dod.: 328684
EAN: 8594005757059
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín tmavě hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín tmavě hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504981
Kód dod.: 327809
EAN: 8590627986648
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Tmavě hnědý odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-5%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 2 kg
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 2 kg
Kód: 2504455
Kód dod.: 301349
EAN: 8595002323001
 
575 Kč
605 Kč
287.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Versense Pour Femme toaletní voda 30 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502295
Kód dod.: 14557
EAN: 8011003903221
 
1 459 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová - dřevitá vůně uvedena na trh v roce 2009 Parfém Versace Versense ztělesňuje probuzení st
-3%Sleva
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Michael Kors
Michael Kors Wonderlust parfémovaná voda pro ženy 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 10 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2309124
Kód dod.: 13734
EAN: 850049716475
 
1 827 Kč
1 879 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sladká gurmánská orientálně-květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2016 Představte si exotic
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo k nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.