cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0910 hliníková, 4 l
Kód: 2503862
Kód dod.: 328493
EAN: 8595073022674
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
truckZdarma
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 9 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 9 l
Kód: 2503882
Kód dod.: 183548
EAN: 8595073021578
 
3 645 Kč
405Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0840 červenohnědý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0840 červenohnědý, 600 ml
Kód: 2504143
Kód dod.: 183590
EAN: 8591235039948
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod emaily nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí. Vyznačuje se rychlým zasycháním.
Hřeben C1, malý, různé barvy
Palma Česká Třebová
Hřeben C1, malý, různé barvy
Kód: 2501902
Kód dod.: 965501
EAN: 34110119
 
7.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na obrázku je pouze ilustrativní, v nabídce více barevných variant, dodání konkrétní barvy nelze zaručit, dodáváme dle skladové dostupnosti.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0280 palisandr, 600 ml
Kód: 2504118
Kód dod.: 328332
EAN: 8595073022391
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504116
Kód dod.: 328340
EAN: 8595073022339
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0243 hnědá, 4 l
Kód: 2503867
Kód dod.: 328357
EAN: 8595073022377
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2503890
Kód dod.: 328347
EAN: 8595073022346
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 600 ml
Kód: 2504123
Kód dod.: 328480
EAN: 8595073022629
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Polykar
Polykar Dřevo dvousložkový tmel na dřevo, brousitelný, 500 g
Kód: 2502898
Kód dod.: 512352
EAN: 8594007010817
 
359 Kč
718Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální tmel s vysokým obsahem dřevní moučky pro tmelení masivu, dřevotřísky, laťovky a veškerých výrobků ze dřeva. Pružný, houževnatý a objemově stálý (pracuje se dřevem), nepropadá se.
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 700 g
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 700 g
Kód: 74662
Kód dod.: 242910
EAN: 8590518341075
 
379 Kč
541.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 600 ml
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 600 ml
Kód: 2503839
Kód dod.: 183524
EAN: 8595073021554
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychleschnoucí barva k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Také na ocel, železo, hliník, mosaz, zoxidovaný zinek, měď. Pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí barvy.
AKCE
-11%Sleva
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín měděný, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín měděný, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504986
Kód dod.: 327893
EAN: 8590627986679
 
626 Kč
705 Kč
658.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0110 šedý, 4 l
Kód: 2503832
Kód dod.: 183531
EAN: 8595073021561
 
1 642 Kč
410.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín hnědý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504985
Kód dod.: 327875
EAN: 8590627986686
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Live Ultra Brights barva na vlasy Vášnivá červená 092
Kód: 2504834
Kód dod.: 870210
EAN: 9000101069099
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Super zářivá nebo dokonale pastelová? S řadou odstínů Schwarzkopf LIVE Ultra Brights si můžete jednoduše vybrat a dosáhnout úžasných barevných výsledků, které vydrží až 15 umytí.
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Alex®
Alex Leštěnka zářivý lesk na dřevo a laminát, 750 ml
Kód: 1905881
Kód dod.: 704091
EAN: 8411660520500
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezbarvá leštěnka pro zářivý lesk podlah.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, ořech, 320 g
Kód: 2504890
Kód dod.: 511202
EAN: 8591235076523
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, smrk, 320 g
Kód: 2504887
Kód dod.: 511193
EAN: 8591235076431
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Kód: 2504114
Kód dod.: 328310
EAN: 8595073022254
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
705 Kč
742.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Zelený odstín, 0,7 l + 0,25 l.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.