cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Kód: 2503869
Kód dod.: 328325
EAN: 8595073022308
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Kód: 2504367
Kód dod.: 328653
EAN: 8591235045888
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 4 l
Kód: 2504506
Kód dod.: 328677
EAN: 8591235056747
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 600 ml
Kód: 2504341
Kód dod.: 328613
EAN: 8591235045680
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0970 měď, 600 ml
Kód: 2504376
Kód dod.: 328667
EAN: 8591235052336
 
389 Kč
648.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 2,5 l
Kód: 2504370
Kód dod.: 328663
EAN: 8591235045932
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0155 antracit, 600 ml
Kód: 2505493
Kód dod.: 328682
EAN: 8594005758124
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 4 l
Kód: 2504353
Kód dod.: 328611
EAN: 8591235045673
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 11530631
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
AKCE
-9%Sleva
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Hostagrund
Hostagrund U2161 blokátor rzi základní barva na kov, 400 ml
Kód: 2506047
Kód dod.: 328288
EAN: 8591235090376
 
259 Kč
285 Kč
647.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková základová impregnační barva. Podklad: ocel, ocel se zbytkovou rzí, hliník, mosaz, zinek, měď, pórovité podklady (beton, dřevo).Např.: podzemní kolektory, kovové nádrže, potrubí, stroje, provozní konstrukce, střešní a mostní konstrukce.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 600 ml
Kód: 2504122
Kód dod.: 328400
EAN: 8595073022544
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0445 tmavě modrá, 600 ml
Kód: 2504120
Kód dod.: 328370
EAN: 8595073022452
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504344
Kód dod.: 328631
EAN: 8591235045772
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0840 červenohnědá, 2,5 l
Kód: 2504368
Kód dod.: 328657
EAN: 8591235045901
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
4 749 Kč
527.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2504361
Kód dod.: 328635
EAN: 8591235045796
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0570 zelená, 2,5 l
Kód: 2504505
Kód dod.: 328675
EAN: 8591235056730
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
369 Kč
615Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.