cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-31%Sleva
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte suché a citlivé pleti hydrataci během noci! Zkuste výživné složení s bambuckým máslem a antioxidanty. Hýčkejte pleť i ve spánku - NIVEA Výživný noční krém.
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Kód: 2508972
Kód dod.: 588706
EAN: 4023103257122
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí je praktický pomocník pro rychlý a efektivní úklid domácnosti.
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Indulona®
Indulona Měsíčková krém na ruce 30 ml
Kód: 2509134
Kód dod.: 820025
EAN: 8592297013440
 
39.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Indulona měsíčková je tradiční krém na ruce určený ke každodenní péči o suchou a hrubou pokožku rukou. Je speciálně vyvinut tak, aby pokožku uklidnil, zjemnil a podpořil její regeneraci.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
AKCE
-43%Sleva
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
22.90 Kč
39.90 Kč
101.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Het
Het Brillant R plněná pilinami struktura dle válečku, dekorační disperzní interiérová barva, 5 kg
Kód: 2504308
Kód dod.: 400537
EAN: 8594158025203
 
439 Kč
87.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Malířská barva plněná pilinami určená ke strukturním nátěrům stěn, vápenných, vápenocementových, sádrovápenných a sádrových omítek, sádrokartonových, sádrovláknitých a dřevovláknitých desek, betonových panelů a monolitů apod.
-8%Sleva
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Henkel Pattex®
PATTEX Fix oboustranné lepící proužky, 20×40 mm, nosnost až 2 kg, 10 ks
Kód: 2507568
Kód dod.: 502015
EAN: 9000100224918
 
73.90 Kč
79.90 Kč
7.39Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oboustranné lepící proužky s nosností až 2 kg s jednoduchou aplikací.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Kód: 2600711
Kód dod.: 249251
EAN: 8595073017014
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická olejová napouštěcí lazura CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Lazura na dřevo S1023 je určena k oc
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.