cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense šampon na suché a matné vlasy, 440 ml
Kód: 2507031
Kód dod.: 845609
EAN: 9000101712353
 
139.90 Kč
317.95Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense šampon - Japonskem inspirovaný šampon se směsí japonských olejů pro suché a matné vlasy.
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Purina®
Purina ONE Bifensis Adult granule pro kočky s lososem, 750 g
Kód: 2603351
Kód dod.: 976273
EAN: 8445291803190
 
159.90 Kč
213.2Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Purina ONE Bifensis Adult s lososem je kompletní krmivo pro dospělé kočky, které podporuje zdravé trávení, silnou imunitu a krásnou srst při každodenním krmení.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
AKCE
-31%Sleva
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Regenerating výživný noční krém, 50 ml
Kód: 52153
Kód dod.: 822524
EAN: 4005808174393
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte suché a citlivé pleti hydrataci během noci! Zkuste výživné složení s bambuckým máslem a antioxidanty. Hýčkejte pleť i ve spánku - NIVEA Výživný noční krém.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 8 kg
Kód: 2503618
Kód dod.: 302124
EAN: 8595002322707
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-8%Sleva
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
164.90 Kč
179.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
-31%Sleva
Nivea Essentials Moisture Boost zvláčňující noční krém, 50 ml
Nivea®
Nivea Essentials Moisture Boost zvláčňující noční krém, 50 ml
Kód: 08695
Kód dod.: 822523
EAN: 4005808179411
90%
119.90 Kč
174.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Využijte nočních procesů regenerace a zásobte svou pleť vitamíny a antioxidanty. Lehké složení pleť hloubkově vyživí, hydratuje a zároveň osvěží: NIVEA Zvláčňující noční krém.
-7%Sleva
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Essence
Essence What a Tint! lesk na rty a tvářenka 01 Kiss From a Rose 4,9 ml
Kód: 2307348
 
EAN: 4059729382412
 
80 Kč
86 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční lesk na rty a tvářenka WHAT A TINT! od Essence představuje všestranný přípravek, kterým
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 750 ml
Kód: 2500609
Kód dod.: 249809
EAN: 8595073020304
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 750 ml
Kód: 2500595
Kód dod.: 249243
EAN: 8595073020243
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 2,5 l
Kód: 2500614
Kód dod.: 249985
EAN: 8595073018356
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 750 ml
Kód: 2500598
Kód dod.: 249266
EAN: 8595073020250
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 750 ml
Kód: 2500601
Kód dod.: 249281
EAN: 8595073020267
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 4 l
Kód: 2503085
Kód dod.: 249788
EAN: 8595073019445
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 4 l
Kód: 2503026
Kód dod.: 249224
EAN: 8595073019377
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 9 l
Kód: 2502747
Kód dod.: 249301
EAN: 8595073017342
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 9 l
Kód: 2502742
Kód dod.: 249254
EAN: 8595073017304
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.