cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Extra Care čistič na dřevo s mandlovým olejem během čištění hydratuje a chrání dřevěné povrchy s povrchovou úpravou.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2503037
Kód dod.: 246417
EAN: 8595073025910
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr, 750 ml
Kód: 2503036
Kód dod.: 246415
EAN: 8595073025903
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS®
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Lazurol
Lazurol S1119 lodní lak odolný lak na dřevo bezbarvý, lesk 2,5 l
Kód: 2504136
Kód dod.: 243283
EAN: 8591235039344
 
1 019 Kč
407.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K dekorativním transparentním lesklým nátěrům dřevěných stavebních prvků v interiéru i exteriéru. Lak je vysoce odolný vůči vlhku a vodě, vyznačuje se výbornou zpracovatelností, dlouhodobou ochranou před povětrnostními vlivy a stabilním leskem.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Kód: 2503034
Kód dod.: 246405
EAN: 8595073025866
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 4,5 l
Kód: 2502985
Kód dod.: 246303
EAN: 8595073026658
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál lesk disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601662
Kód dod.: 388157
EAN: 8591235106213
 
123 Kč
410Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Essence
Essence hydrogelové polštářky pod oči 05 Eye Love Matcha, 1 pár, 1 kus
Kód: 2601944
Kód dod.: ES583208
EAN: 4059729583208
 
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte očnímu okolí okamžitou vzpruhu a znatelnou revitalizaci díky hydrogelovým polštářkům pod o
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 400 ml
Kód: 61658
Kód dod.: 747004
EAN: 8592326010396
100%
79.90 Kč
199.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše talíře, sklenice i příbory budou zářivě čisté. Zkuste tuto kombinaci a sami se přesvědčte o dokonalé čistotě a ohromujícím lesku.
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Power zpevňující oční krém proti vráskám, 15 ml
Kód: 08741
Kód dod.: 822525
EAN: 9005800390703
 
264.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečujte cíleně o citlivou pleť kolem očí! Složení se 100% pleti identickým koenzymem Q10 účinně bojuje proti vráskám. Zkuste: NIVEA Zpevňující oční krém proti vráskám Q10 POWER.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň, 2,5 l
Kód: 2504474
Kód dod.: 246288
EAN: 8591235059762
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Henkel Schwarzkopf Got2b™
Got2b Fresh It Up Extra suchý šampon na vlasy, 100 ml
Kód: 2505833
Kód dod.: 981445
EAN: 9000101236453
 
89.90 Kč
899Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Got2b Fresh It Up Extra je suchý šampon v praktickém balení 100 ml, který okamžitě osvěží vlasy a dodá jim svěží vzhled bez nutnosti mytí.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 750 ml
Kód: 2502845
Kód dod.: 246310
EAN: 8595073025552
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň, 750 ml
Kód: 2504484
Kód dod.: 246268
EAN: 8591235059663
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 2,5 l
Kód: 2503214
Kód dod.: 246307
EAN: 8595073025545
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Lady Speed Stick
Lady Speed Stick Zero Fresh Coconut tuhý deodorant, 40 g
Kód: 2404160
Kód dod.: 839067
EAN: 7509546671314
 
66 Kč
1 650Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tuhý deodorant pro 48hodinovou ochranu proti pachům. Bez hliníku, alkoholu, umělých konzervantů a barviv.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.