cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
899 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Go Wipes Baby Extra Care dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Extra Care dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2507697
Kód dod.: 914010
EAN: 4823071645279
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Druchema Bistrol
Bistrol Extra čisticí prostředek Dřevo a parkety, 750 ml
Kód: 2206122
Kód dod.: 704046
EAN: 8594825007211
60%
99.90 Kč
133.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek pro snadnou údržbu dřevěných podlah a parket. Bistrol na dřevo a parkety na povrchu nezanechává stopy, rychle schne a neklouže. Ekologické složení zajišťuje výborný čisticí účinek. Přidané lešticí vosky dodají podlaze nádherný lesk.
-3%Sleva
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Lazurol
Lazurol akrylátový tmel na dřevo v tubě, buk, 320 g
Kód: 2504889
Kód dod.: 511199
EAN: 8591235076493
 
89.90 Kč
92.90 Kč
280.94Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Akrylátový pastovitý tmel k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech. Brousitelný, vodou ředitelný tmel určený k opravám prasklin, rýh a kazů v dřevěných materiálech.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 600 ml
Kód: 2504119
Kód dod.: 328360
EAN: 8595073022421
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 600 ml
Kód: 2504121
Kód dod.: 328390
EAN: 8595073022513
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 4 l
Kód: 2503907
Kód dod.: 328393
EAN: 8595073022520
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0101 šedá, 600 ml
Kód: 2504114
Kód dod.: 328310
EAN: 8595073022254
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-8%Sleva
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín zelený, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504983
Kód dod.: 327827
EAN: 8590627986631
 
649 Kč
705 Kč
683.16Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Zelený odstín, 0,7 l + 0,25 l.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 4 l
Kód: 2503883
Kód dod.: 183509
EAN: 8595073021608
 
1 642 Kč
410.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
AKCE
-8%Sleva
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín černý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite hladká barva přímo na zrezivělý kov, odstín černý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504982
Kód dod.: 327803
EAN: 8590627986655
 
649 Kč
705 Kč
683.16Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hammerite Přímo na rez je jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Černý odstín, 0,7 l + 0,25 l.
AKCE
-8%Sleva
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín stříbrošedý, 0,7 l + 0,25 l
Hammerite
Hammerite kladívková barva přímo na zrezivělý kov, odstín stříbrošedý, 0,7 l + 0,25 l
Kód: 2504988
Kód dod.: 327863
EAN: 8590627986662
 
649 Kč
705 Kč
683.16Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Formex
Formex S2003 základ na pozink základní barva na kov, 0600 šedozelený, 0,6 l
Kód: 2503833
Kód dod.: 183506
EAN: 8595073021592
 
279 Kč
465Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva je určena k základním nátěrům lehkých barevných kovů a železa. Je vhodná i pro nátěry oceli pod nitrocelulózové a syntetické na vzduchu schnoucí emaily.
AKCE
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 500 g
Kód: 2504548
Kód dod.: 512212
EAN: 8591235062717
 
199 Kč
398Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 2 kg
Kód: 2504549
Kód dod.: 512214
EAN: 8591235062748
 
499 Kč
249.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
LAKMA Sidolux
SIDOLUX nábytek RENOVACE DŘEVO mandle 300 ml
Kód: 2501817
Kód dod.: 709155
EAN: 5902986261107
 
84.90 Kč
283Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Umožňuje navrátit dávno ztracený lesk nábytku ze dřeva, dýhy nebo laminátu.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0110 středně šedá, 4 l
Kód: 2503869
Kód dod.: 328325
EAN: 8595073022308
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 4 l
Kód: 2504367
Kód dod.: 328653
EAN: 8591235045888
 
2 545 Kč
636.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.