cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Faldy přípravek na žehlení rozprašovač 500 ml
Drutep - Faldy
Faldy přípravek na žehlení rozprašovač 500 ml
Kód: 41337
Kód dod.: 778005
EAN: 8594003602900
92%
84.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Faldy umožňuje žehlit jemné látky pouze rukama. Ideální je jako přípravný prostředek pro změkčení prádla před klasickým žehlením.
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Ryor
RYOR rozjasňující oční krém s peptidy, 30 ml
Kód: 2103761
Kód dod.: 822670
EAN: 8594007978001
 
259.90 Kč
8 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Neparfemovaný přípravek spojuje šetrnou a zároveň vysoce účinnou péči o oblast očního okolí.
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Astrid
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, 2 ks
Kód: 2602306
Kód dod.: 820452
EAN: 8592297010258
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Hydro X-Cell oční polštářky, obsahující 97 % přírodních složek, jsou obohaceny o kyselinu hyaluronovou a kofein.
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Essence
Essence Bright Eyes! tyčinka pod oči s vyživujícím složením pro rozzářenou a omlazenou pleť 01 Soft Rose 5,5 ml
Kód: 2306918
 
EAN: 4059729421401
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční tyčinkou BRIGHT EYES! od značky essence se zbavíte tmavých kruhů během pár vteřin a získáte s
-7%Sleva
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 oční krém, 30 ml
Kód: 08791
Kód dod.: 822662
EAN: 8594007977141
100%
139.90 Kč
149.90 Kč
4 663.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Speciální přípravek pro ošetření očního okolí s obsahem avokádového, jojobového oleje a koenzymu Q10.
-2%Sleva
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Nivea®
Nivea Q10 Plus C energizujicí oční péče proti vráskám, 15 ml
Kód: 2504953
Kód dod.: 822493
EAN: 4005900915900
 
264.90 Kč
269.90 Kč
17 660Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chraňte jemnou pleť kolem očí a zabraňte vzniku vějířkovitých vrásek. Vaši pleť kolem očí zpevní: NIVEA Q10 plus C Oční péče. Vhodné pro unavenou pleť.
Somat osvěžovač myčky Deo Duo Perls Lemon & Orange, 17 g
Henkel Somat
Somat osvěžovač myčky Deo Duo Perls Lemon & Orange, 17 g
Kód: 98528
Kód dod.: 748010
EAN: 9000101000436
 
84.90 Kč
4 994.12Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Somat Deo Duo-Perls vydrží přibližně 60 mycích cyklů. Zajišťuje dlouhotrvající citronovou svěžest a neutralizuje pachy.
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky, 6 ml
Relevi
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky, 6 ml
Kód: 2602810
Kód dod.: 748003
EAN: 8002100239160
 
34.90 Kč
581.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Relevi Deo Lavastoviglie Limone osvěžovač do myčky pomáhá neutralizovat nepříjemné pachy a zanechává svěží citronovou vůni až po dobu 60 mycích cyklů.
BALhome vánoční františek, balení 20 ks
BALhome
BALhome vánoční františek, balení 20 ks
Kód: 2506240
Kód dod.: 991122
EAN: 8591235093063
 
48.90 Kč
2.45Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si příjemnou vánoční atmosféru s vánočním františkem. Přírodní dřevěné uhlí s pryskyřicí z kadidlovníku pravého (Boswellia sacra). Tradiční ručně vyráběný vánoční výrobek
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Nivea®
Nivea Rose Touch 10minutová hydratační maska pod oči 1 pár
Kód: 2200823
Kód dod.: 94418
EAN: 9005800346861
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S organickou růžovou vodou a kyselinou hyaluronovou, ochlazuje a osvěžuje oblast pod očima. Redukuje váčky, tmavé kruhy i jemné linky.
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Bros
Bros parafínové bloky na myši, krysy a potkany, 100 g
Kód: 1804145
Kód dod.: 0054
EAN: 5904517224803
97%
49.90 Kč
499Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rodenticid formován do bloku proti myším, krysám a jiným hlodavcům. Vysokou účinnost přípravku zaručuje opožděné působení /4-5 dní po podání/, které způsobuje, že hlodavci nespojují podání přípravku s úmrtností jiných jedinců.
AKCE
Ratimor Brodifacoum parafinové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Ratimor®
Ratimor Brodifacoum parafinové bloky nástraha na hlodavce, 300 g
Kód: 1803195
Kód dod.: 678203
EAN: 3830050607945
87%
119 Kč
396.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Extrudované parafínové kostky s tvarovanými okraji, které umožňují hlodavcům okusování. Jsou výjimečně účinné, i když jsou vystaveny vlhkosti nebo vysokým teplotám.
Coccolino voda do žehličky Vaporesse, 1 l
Coccolino
Coccolino voda do žehličky Vaporesse, 1 l
Kód: 1601816
Kód dod.: 775420
EAN: 8000660310466
92%
74.90 Kč
74.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ulehčuje žehlení. Coccolino Vaporesse dodává Vašemu oblečení svěžest vůně Coccolino během žehlení.
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 35 Oriental Red Blush 5 g
Artdeco
Artdeco Blusher pudrová tvářenka 35 Oriental Red Blush 5 g
Kód: 87434
Kód dod.: 330.35
EAN: 4019674330357
 
273 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokončete váš make-up zdravým ruměncem na tváři, kombinujte podle potřeby své vlastní odstíny díky n
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Linteo®
Linteo Baby Premium Maxi dětské pleny 8 až 15 kg, 50 ks
Kód: 2103393
Kód dod.: 7022
EAN: 8595686302934
 
329.90 Kč
6.6Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prémiové plenky díky absorbujícím kanálkům okamžitě pohltí tekutinu, která se rovnoměrně rozprostře do kanálků, které tekutinu uzamknou, tak zabraňuje nežádoucímu úniku tekutin. Extra prodyšný a sametově heboučký materiál.
Essence Štětec na oční stíny 01 Throwing a little shade 1 kus
Essence
Essence Štětec na oční stíny 01 Throwing a little shade 1 kus
Kód: 2401311
 
EAN: 4059729446480
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Štětec na oční stíny 01 Throwing a little shade vyniká jedinečným tvarem i barvou. Zásluhou jemných
Essence Štětec na obočí 1 kus
Essence
Essence Štětec na obočí 1 kus
Kód: 2401307
 
EAN: 4059729446534
 
68 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pomocí štětce na obočí číslo 01 Brows on Fleek od Essence snadno a rychle vykreslíte i upravíte své
-4%Sleva
Artdeco Fluid Camouflage Foundation dlouhotrvající make-up 15 Neutral / Natural Sand 20 ml
Artdeco
Artdeco Fluid Camouflage Foundation dlouhotrvající make-up 15 Neutral / Natural Sand 20 ml
Kód: 2401633
Kód dod.: 4911.15
EAN: 4052136175486
 
573 Kč
599 Kč
28 650Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tento make-up s lehkou texturou spojuje vysoké pohodlí při nošení s naprostým krytím, aniž by vytvář
-4%Sleva
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Essence
Essence Satin Glow Luminous Shine lesklá rtěnka 05 Chai There 3,5 g
Kód: 2502333
Kód dod.: ES542762
EAN: 4059729542762
 
75 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Toužíte po rtěnce, jež rtům propůjčí krémovou konzistenci, lesk a sytou barvu hned v první vrstvě? E
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 01 Blushing Nude 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss Lip Tint barva na rty 01 Blushing Nude 4 ml
Kód: 2502315
Kód dod.: ES542861
EAN: 4059729542861
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům zvýraznění s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstínu 01 Blushing Nu
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
Essence Camouflage + Matte korektor 190, 8 ml
Essence
Essence Camouflage + Matte korektor 190, 8 ml
Kód: 2502430
Kód dod.: ES518361
EAN: 4059729518361
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Korektor Camouflage + Matte 190 značky Essence představuje skvělou volbu pro denní make-up, pokud to
Essence Baby Got Glow rozjasňující tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Essence
Essence Baby Got Glow rozjasňující tyčinka 20 Rosy Glaze 5,5 g
Kód: 2502439
Kód dod.: ES542533
EAN: 4059729542533
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte své pleti jas s The Essence Highlighter Stick Baby Got Glow v odstínu 20 Rosy Glaze, který v
Essence bouncy Plump vyhlazující podklad na pleť 30 ml
Essence
Essence bouncy Plump vyhlazující podklad na pleť 30 ml
Kód: 2502419
Kód dod.: ES542359
EAN: 4059729542359
 
97 Kč
3 233.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladová báze Essence Bouncy Plump skvěle nachystá vaši pleť na líčení. Její inovativní sorbetová
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.