cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 žluť dubová, 4 l
Kód: 2503940
Kód dod.: 203839
EAN: 8595073021356
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Larrin Kera, čistič na sklokeramické desky, 200 ml
Styl Larrin®
Larrin Kera, čistič na sklokeramické desky, 200 ml
Kód: 07499
Kód dod.: 710100
EAN: 8595000910685
93%
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Larrin kera-čistič 200 ml na sklo-keramické desky má novou recepturu pro snadnější použití, důkladně čistí, chrání před poškozením a ošetřuje. Pravidelné používání usnadní údržbu a zachová desku stále jako novou.
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Kód: 1905875
Kód dod.: 702084
EAN: 8411660180148
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy studených ploch (vinyl, lino, dlažba, mramor apod.) a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje.
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Důbrava Dekalko
Důbrava Dekalko práškový přípravek na rez a vodní kámen, 3 sáčky, 150 g
Kód: 06782
Kód dod.: 716044
EAN: 8594005500211
98%
54.90 Kč
366Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Snadno a rychle rozpustí usazeniny z vody v elektrických spotřebičích. Tím šetří náklady na opravy, elektrický proud a prodlužuje životnost spotřebičů.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
352 Kč
469.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1999 černá, 9 l
Kód: 2503898
Kód dod.: 198993
EAN: 8595073020663
 
2 859 Kč
317.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 22 Pink & Proud, 8 ml
Kód: 2601712
Kód dod.: ES585622
EAN: 4059729585622
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte zářivou a elegantní gelovou manikúru za několik málo minut. Objevte lak essence 22 PINK &a
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Peppermint Drops zubní pasta, 90 g
Kód: 2501606
Kód dod.: 884983
EAN: 6902088961416
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Peppermint Drops – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a intenzivní mátovou svěžestí
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
LAKMA Sidolux
Sidolux Expert ochranný lesk na venkovní povrchy kámen a dlažba 750 ml
Kód: 67290
Kód dod.: 702058
EAN: 5902986210792
85%
129.90 Kč
173.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ošetřete povrchy nejen uvnitř domu, ale také na zahradě! Vaše terasa, dlažební kostky či plastový zahradní nábytek se budou díky prostředku Sidolux Expert k ochraně a leštění venkovních povrchů opět lesknout a oslňovat.
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí  Power Raspberry 750ml
Henkel Pur
Pur čisticí prostředek na ruční mytí nádobí Power Raspberry 750ml
Kód: 2600741
Kód dod.: 735301
EAN: 9000101386387
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Gel na mytí nádobí Pur Power se složením Cold-active odstraňuje mastnotu, škrob i zaschlé zbytky jídla - pro zářivě čisté nádobí při každém mytí.
-2%Sleva
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Artdeco
Artdeco Perfect Color Lipstick rtěnka 908 Pompous Pink 4 g
Kód: 2601039
Kód dod.: 13.908
EAN: 4052136354249
 
409 Kč
419 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rtěnka ARTDECO Perfect Color v odstínu 908 Pompous Pink kombinuje intenzivní pigmentaci s přepychovo
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2601106
Kód dod.: LG214000
EAN: 3614274752038
 
1 629 Kč
54 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Dámský parfém Emporio Armani Power Of You osl
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Domestos
Domestos Power 5 Magnolia tuhý WC blok 2 x 50g
Kód: 2501659
Kód dod.: 719125
EAN: 8720182903266
 
64.90 Kč
649Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Power 5 pro hygienickou čistotu vaší toalety s dlouhotrvající svěží vůní magnólie.
Taft Power Extreme stylingový gel extra silná fixace 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power Extreme stylingový gel extra silná fixace 250 ml
Kód: 2507355
Kód dod.: 863320
EAN: 9000101723588
 
169.90 Kč
679.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Taft Power Extreme je gel s velmi silnou fixací, určený pro náročné účesy, které potřebují absolutní kontrolu a pevnost po celý den.
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: 855405
EAN: 5010724528938
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy, dodá jim přirozený objem a lesk bez použití vody. Je ideální pro jemné a zplihlé vlasy, které potřebují rychlé osvěžení mezi mytími.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
100%
1 955 Kč
39 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, m
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
1 459 Kč
48 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, p
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 80680
Kód dod.: 855401
EAN: 5010724526798
80%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Cherry je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy bez použití vody. Jeho jemná třešňová vůně s nádechem lesních plodů a pižma dodá vlasům svěžest a příjemný pocit čistoty.
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Ariana Grande
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2500965
Kód dod.: 14478
EAN: 810101502798
 
1 731 Kč
17 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální vanilková vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2023 Smyslná kompozice Ariana Grande
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
-12%Sleva
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2601206
Kód dod.: 14927
EAN: 8011003890699
 
2 509 Kč
2 863 Kč
25 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dámská parfémovaná voda Dylan Pink B
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.