cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1015 Slonová kost světlá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal mat Revital barva k obnovování starých nátěrů, RAL 1015 Slonová kost světlá, 700 g
Kód: 2505800
Kód dod.: 355518
EAN: 8590892122086
 
255 Kč
364.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální hedvábně matná vodou ředitelná barva na dřevo, kov, plasty a beton pro vnitřní i venkovní použití.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 4 l
Kód: 2503806
Kód dod.: 198134
EAN: 8595073020496
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 375 ml
Kód: 2503947
Kód dod.: 196824
EAN: 8595073025255
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
truckZdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Kód: 2503919
Kód dod.: 203328
EAN: 8595073021301
 
4 055 Kč
450.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 světlá červeň rumělka, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 světlá červeň rumělka, 375 ml
Kód: 2503924
Kód dod.: 196638
EAN: 8595073021424
 
219 Kč
584Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Kód: 2503903
Kód dod.: 196828
EAN: 8595073021462
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Kód: 2505693
Kód dod.: 762512
EAN: 4008455567716
 
44.90 Kč
561.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann super bělicí prášek na vybělení prádla je speciální výrobek, který odstraňuje zašedlé a zažloutlé skvrny z textilií.
AKCE
-16%Sleva
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Caries Protection Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 1809676
Kód dod.: 885319
EAN: 8718951536289
 
79.90 Kč
94.90 Kč
1 065.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pro zdravé zuby s obsahem fluoridu.
Syoss Men Power Hold stylingový gel megasilná fixace 250 ml
Henkel Syoss
Syoss Men Power Hold stylingový gel megasilná fixace 250 ml
Kód: 62662
Kód dod.: 1808629
EAN: 9000100654074
 
154.90 Kč
619.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Salonem inspirovaný Syoss, vyvinutý s a testovaný kadeřníky, vytváří na vlasech posilující strukturu
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: BA528938
EAN: 5010724528938
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy, dodá jim přirozený objem a lesk bez použití vody. Je ideální pro jemné a zplihlé vlasy, které potřebují rychlé osvěžení mezi mytími.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
100%
1 955 Kč
39 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, m
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
1 459 Kč
48 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, p
Essence péče na rty Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Essence
Essence péče na rty Super Peptide 06 Plumfection, 10 ml
Kód: 2601846
Kód dod.: ES593290
EAN: 4059729593290
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte pěstěný vzhled i potřebnou péči pro své rty s odstínem 06 Plumfection z řady essence the su
AKCE
-19%Sleva
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Henkel Taft®
Taft Power & Fullness, lak na vlasy mega silná fixace, síla fixace 5, 250 ml
Kód: 62761
Kód dod.: 860064
EAN: 9000100653503
100%
109.90 Kč
134.90 Kč
439.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Síla fixace 5. Vhodné i pro jemné a řídnoucí vlasy. Lak na vlasy s keratinem.
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 2603366
Kód dod.: LG275400
EAN: 3614274788815
 
1 915 Kč
63 833.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2026 V odvážném růžovém pojetí přichází YVES SAINT LAURE
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Kód: 2602688
Kód dod.: 797129
EAN: 9000101010336
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Magic Oil Pink Jasmine je sprchový gel a pěna do koupele 2v1 s ženskou vůní růžového jasmínu. Obsahuje mikrooleje, které pomáhají pokožku zjemnit a chránit před vysušováním.
truckZdarma
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
3 480 Kč
34 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Parodontax®
Parodontax Whitening kompletní ochrana, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1802458
Kód dod.: NS1119680
EAN: 5054563227553
100%
129.90 Kč
1 732Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Parodontax Whitening jemně odstraňuje skvrny na zubech, pomáhá obnovovat přirozenou bělost a zároveň pomáhá zastavit a předcházet krvácení z dásní. Nová parodontax Kompletní ochrana Whitening je více než běžná zubní pasta.
AKCE
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta, 75 ml
Kód: 2601169
Kód dod.: 885399
EAN: 5054563289377
 
184 Kč
184.90 Kč
2 453.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sensodyne Clinical White Enamel zubní pasta je určena pro péči o citlivé zuby a jejich vzhled.
Larrin Kera, čistič na sklokeramické desky, 200 ml
Styl Larrin®
Larrin Kera, čistič na sklokeramické desky, 200 ml
Kód: 07499
Kód dod.: 05007
EAN: 8595000910685
93%
89.90 Kč
449.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Larrin kera-čistič 200 ml na sklo-keramické desky má novou recepturu pro snadnější použití, důkladně čistí, chrání před poškozením a ošetřuje. Pravidelné používání usnadní údržbu a zachová desku stále jako novou.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
402 Kč
536Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.