cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-4%Sleva
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Olive & Milk sprchový krém s pumpičkou 750 ml
Kód: 2600907
Kód dod.: 795417
EAN: 8714789526478
 
109.90 Kč
114.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový krém s výtažky z oliv a aloe vera, rostlinným mlékem a vitaminem E, který jemně myje a zanechá pokožku hebkou a vyživenou.
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Artdeco
Artdeco Mineral Eye Styler tužka na oči 91 Mineral aubergine 0,4 g
Kód: 2601074
Kód dod.: 336.91
EAN: 4052136261905
 
273 Kč
273Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční linka ARTDECO Mineral Eye Styler v elegantním odstínu Aubergine 91 spojuje precizní nanášení, d
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 870366
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 870360
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 870355
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 870368
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color prací ubrousky proti odbarvení, 12 ks
Kód: 1702386
Kód dod.: 772024
EAN: 5998466112342
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prací ubrousky Fine color jsou určené ke spolehlivé ochraně původní barvy oblečení během praní a zabraňují přenosu barviva mezi oděvy.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Black Guard ubrousky pro obnovu černé, 12 ks
Kód: 1804649
Kód dod.: 761218
EAN: 5998466114667
 
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky vhodné pro prevenci zaprání a vyprání tmavého prádla např. košile, halenky, kalhoty, jean apod...
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín superzesvětlující popelavá blond 111
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, odstín superzesvětlující popelavá blond 111
Kód: 48908
Kód dod.: 870162
EAN: 3600540633064
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje. Závěrečná péče je také obohacená o olivový olej, který poskytuje vlasům ochranu i po nabarvení.
AKCE
-28%Sleva
Nivea Eye make-up remover Dvoufázový odličovač očí a make-upu, 125 ml
Nivea®
Nivea Eye make-up remover Dvoufázový odličovač očí a make-upu, 125 ml
Kód: 60950
Kód dod.: 825361
EAN: 9005800391533
 
104.90 Kč
144.90 Kč
839.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Večerní odlíčení teď zvládnete raz dva! S NIVEA je příjemnou relaxací. Jemná péče odlíčí a ochrání řasy: NIVEA Dvoufázový odličovač očí a make-upu.
AKCE
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
finish - Calgonit
Finish Shine & Dry Lemon, leštidlo do myčky na nádobí, 800 ml
Kód: 62615
Kód dod.: 747006
EAN: 5900627119664
100%
109.90 Kč
137.38Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaše talíře, sklenice i příbory budou zářivě čisté. Zkuste tuto kombinaci a sami se přesvědčte o dokonalé čistotě a ohromujícím lesku.
AKCE
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Zářivě Stříbřitě Plavý 9.5-21
Henkel Schwarzkopf Palette
Schwarzkopf Palette Intensive Color Creme barva na vlasy, Zářivě Stříbřitě Plavý 9.5-21
Kód: 2304930
Kód dod.: 869979
EAN: 9000101647075
 
69.90 Kč
70 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení s vysoce intenzivními pigmenty proniká hluboko do vlasů a ukotvuje v nich barvu pro ochranu proti vyblednutí.
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Glade by brise®
Glade náplň osvěžovače vzduchu Touch Fresh Citrus, 3× 10 ml
Kód: 2306546
Kód dod.: 727015
EAN: 5000204847574
 
169.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychlý a účinný způsob jak osvěžit Váš domov. Na rozdíl od ostatních aerosolů, které obsahují až 70% vody, přináší Brise One Touch koncentrovanou vůni pouze v jednom dotyku, který osvěží Váš domov a zanechává ho se svěží vůní po celé hodiny.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.