cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie, 2,5 l
Kód: 2502850
Kód dod.: 246342
EAN: 8595073025682
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 750 ml
Kód: 2504481
Kód dod.: 246274
EAN: 8591235059694
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 l
Kód: 2502849
Kód dod.: 246322
EAN: 8595073025606
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní, 750 ml
Kód: 2503643
Kód dod.: 246300
EAN: 8595073025514
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 2,5 l
Kód: 2502854
Kód dod.: 246352
EAN: 8595073025729
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge, 2,5 l
Kód: 2504480
Kód dod.: 246276
EAN: 8591235059700
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 2,5 l
Kód: 2503033
Kód dod.: 246402
EAN: 8595073025859
 
1 425 Kč
570Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Supermal
Supermal 3v1 S2177 0100 bílá vrchní syntetická barva na kovy, 2,5 l
Kód: 2508311
Kód dod.: 328522
EAN: 8591235099386
 
925 Kč
370Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednovrstvá polomatná barva spojující vlastnosti základního antikorozního nátěru, mezivrstvy a současně vrchní barvy.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Kód: 2507315
Kód dod.: 247107
EAN: 8591235099874
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Kód: 2507332
Kód dod.: 247134
EAN: 8591235099997
 
345 Kč
460Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Kód: 2508372
Kód dod.: 247104
EAN: 8591235099867
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
739.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Kód: 1801121
Kód dod.: 577109
EAN: 4023103206236
 
1 099.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Kód: 2508448
Kód dod.: 247185
EAN: 8591235100211
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.