cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 750 ml
Kód: 2503903
Kód dod.: 196828
EAN: 8595073021462
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
truckZdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 žluť chromová střední, 9 l
Kód: 2503919
Kód dod.: 203328
EAN: 8595073021301
 
4 055 Kč
450.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Lazurol
Lazurol Oknobal Email U2015 lesk vrchní barva na okna 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2504126
Kód dod.: 323809
EAN: 8595073022940
 
457 Kč
761.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva se vyznačuje výbornými mechanickými vlastnostmi, vysokou kryvostí a odolností UV záření, výbornou plasticitou, velmi rychlým zasycháním a vysokým leskem.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 600 ml
Kód: 2500228
Kód dod.: 190128
EAN: 8595073013641
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Well Done čistič sklokeramických a indukčních desek, 750 ml
Well Done
Well Done čistič sklokeramických a indukčních desek, 750 ml
Kód: 1804656
Kód dod.: 710191
EAN: 5998466115633
100%
62 Kč
82.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky svému složení čistič sklokeramických desek důkladně a účinně odstraní nečistoty a dodává ošetřovanému skleněnému a keramickému povrchu lesk a zároveň vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu.
AKCE
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1706541
Kód dod.: 885119
EAN: 5054563231918
100%
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund a zároveň bělí Vaši zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě skvrn.
AKCE
-10%Sleva
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 0445 středně modrá, 700 g
Kód: 2503254
Kód dod.: 356546
EAN: 8591235011630
 
242 Kč
269 Kč
345.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 25 ROCK 'N' ROUGE, 8 ml
Kód: 2601953
Kód dod.: ES585653
EAN: 4059729585653
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým nehtům nepřehlédnutelnou a dlouhotrvající manikúru díky gelovému laku na nehty essence
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 45 DUSK till YAWN, 8 ml
Kód: 2601992
Kód dod.: ES585851
EAN: 4059729585851
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si nepřehlédnutelnou manikúru s lakem na nehty essence gel nail 45 DUSK till YAWN v sytém č
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 375 ml
Kód: 2503905
Kód dod.: 197273
EAN: 8595073021523
 
217 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Fast
Prost Fast M přípravek proti žravému hmyzu, na ochranu rostlin, rozprašovač, 500 ml
Kód: 32801
Kód dod.: 675260
EAN: 8594015801520
 
117 Kč
234Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K hubení škodlivého savého a žravého hmyzu jako mandelinky, mšic, housenek, dřepčíků, květopase jahodníkového a jiného savého a žravého hmyzu na zahradách.
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Kód: 2602688
Kód dod.: 797129
EAN: 9000101010336
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Magic Oil Pink Jasmine je sprchový gel a pěna do koupele 2v1 s ženskou vůní růžového jasmínu. Obsahuje mikrooleje, které pomáhají pokožku zjemnit a chránit před vysušováním.
truckZdarma
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
3 480 Kč
34 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Kód: 47168
Kód dod.: 710192
EAN: 4008455330617
100%
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8850 tmavá červeň višňová, 750 ml
Kód: 2503952
Kód dod.: 197206
EAN: 8595073025477
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6400 tmavá chromová žluť, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6400 tmavá chromová žluť, 750 ml
Kód: 2503902
Kód dod.: 195659
EAN: 8595073021318
 
375 Kč
500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
truckZdarma
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 9 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 9 l
Kód: 2503807
Kód dod.: 198135
EAN: 8595073020502
 
3 255 Kč
361.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 375 ml
Kód: 2500227
Kód dod.: 190115
EAN: 8595073020472
 
177 Kč
472Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad o objemu 120 l v balení po 10 kusech, rozměry každého pytle jsou 77 × 110 cm, HDPE, síla pytle 40 mikronů.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
2 189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref WC blok Power Aktiv Flower 4 x 50 g
Kód: 2602861
Kód dod.: 720273
EAN: 9000101308860
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Flower je závěsný WC blok se čtyřmi aktivními kuličkami, které zajišťují účinné čištění a dlouhotrvající svěžest při každém spláchnutí.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.