cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra lesk 2v1 na dlažbu, vinyl a lino s vůní citronu, 750 ml
Kód: 1905875
Kód dod.: 702084
EAN: 8411660180148
 
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Účinně čistí všechny typy studených ploch (vinyl, lino, dlažba, mramor apod.) a zároveň jim dodává lesk, který se snadno a pohodlně při každém použití obnovuje.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 9110 hliník, 750 ml
Kód: 2500643
Kód dod.: 197286
EAN: 8595073021530
 
329 Kč
438.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0261 středně hnědá, 800 g
Kód: 2503350
Kód dod.: 431804
EAN: 8591235028904
 
96.90 Kč
121.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Fronton®
Fronton prášková barva do stavebních směsí malt a betonů, 0281 tmavě hnědá, 800 g
Kód: 2503353
Kód dod.: 431812
EAN: 8591235028928
 
94.90 Kč
118.63Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Prášková barva Fronton se používá k probarvování malířských barev a dalších stavebních nebo minerálních materiálů v interiérech a exteriérech. Barevné odstíny jsou stálé a mají dlouhou životnost.
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Henkel Schwarzkopf Gliss
Schwarzkopf Gliss Total Repair regenerační maska 4v1 pro suché a poškozené vlasy, 400 ml
Kód: 2507341
Kód dod.: 855291
EAN: 9000101725896
 
169.90 Kč
424.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Regenerační vlasová kúra se systémem HAPTIQ, který vytváří mikrovazby a posiluje vlasovou strukturu.
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Pronto®
Pronto 5v1, mýdlový čistič na dřevo, čistí a obnovuje lesk dřeva, na všechny dřevěné povrchy, 750 ml
Kód: 03974
Kód dod.: 702012
EAN: 5000204190403
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto 5v1 je účinný pomocník při úklidu dřevěných podlah. Pronto čistí a obnovuje lesk dřeva pokaždé když utíráte prach.
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení zubní pasty Colgate Max White One s urychlovači bělení bezpečně odstraňuje skvrny a předchází tvorbě zubního kamene, čímž získáte o odstín bělejší zuby už za jeden týden.
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann super bělicí prášek, 2 praní, 80 g
Kód: 2505693
Kód dod.: 762512
EAN: 4008455567716
 
44.90 Kč
561.25Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dr. Beckmann super bělicí prášek na vybělení prádla je speciální výrobek, který odstraňuje zašedlé a zažloutlé skvrny z textilií.
Frosch Eko čistič na indukční a sklokeramické desky, 300 ml
Frosch®
Frosch Eko čistič na indukční a sklokeramické desky, 300 ml
Kód: 2103783
Kód dod.: 6768191
EAN: 9001531924996
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na indukční a sklokeramické desky odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává dlouhotrvající lesk.
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Heavenly Volume suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 91874
Kód dod.: BA528938
EAN: 5010724528938
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Heavenly Volume je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy, dodá jim přirozený objem a lesk bez použití vody. Je ideální pro jemné a zplihlé vlasy, které potřebují rychlé osvěžení mezi mytími.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 1801008
 
EAN: 8011003839100
100%
1 955 Kč
39 100Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, m
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 30 ml
Kód: 1801007
 
EAN: 8011003839094
 
1 459 Kč
48 633.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Jedinečná, p
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Henkel Fa
Fa Magic Oil Pink Jasmine sporchový gel a pěna do koupele 750 ml
Kód: 2602688
Kód dod.: 797129
EAN: 9000101010336
 
104.90 Kč
139.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Magic Oil Pink Jasmine je sprchový gel a pěna do koupele 2v1 s ženskou vůní růžového jasmínu. Obsahuje mikrooleje, které pomáhají pokožku zjemnit a chránit před vysušováním.
truckZdarma
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2602972
 
EAN: 8435415115025
 
3 480 Kč
34 800Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Jean Paul Gaultier La Belle Rosea
-12%Sleva
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Versace
Versace Dylan Pink Blush parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2601206
Kód dod.: 14927
EAN: 8011003890699
 
2 509 Kč
2 863 Kč
25 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Dámská parfémovaná voda Dylan Pink B
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Batiste
Batiste Cherry suchý šampon na vlasy pro objem a lesk 200 ml
Kód: 80680
Kód dod.: BA526798
EAN: 5010724526798
80%
139.90 Kč
699.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Batiste Cherry je suchý šampon, který okamžitě oživí vlasy bez použití vody. Jeho jemná třešňová vůně s nádechem lesních plodů a pižma dodá vlasům svěžest a příjemný pocit čistoty.
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Ariana Grande
Ariana Grande Cloud Pink parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2500965
Kód dod.: 14478
EAN: 810101502798
 
1 731 Kč
17 310Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální vanilková vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2023 Smyslná kompozice Ariana Grande
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8191 tmavá červeň rumělka, 600 ml
Kód: 2503855
Kód dod.: 196826
EAN: 8595073013962
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 750 ml
Kód: 2500617
Kód dod.: 190131
EAN: 8595073020489
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-6%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 8140 červeň rumělka světlá, 4 l
Kód: 2503926
Kód dod.: 204641
EAN: 8595073021448
 
1 849 Kč
1 969 Kč
462.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5014 zeleň pastelová světlá, 750 ml
Kód: 2503870
Kód dod.: 193185
EAN: 8595073020915
 
289 Kč
385.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1550 antracit RAL 7016, 4 l
Kód: 2505905
Kód dod.: 198742
EAN: 8591235096439
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 69949
Kód dod.: 885220
EAN: 5054563234247
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Místa obnaženého dentinu jsou příčinou citlivých zubů. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tato místa opravit.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.