cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Duck™
Duck WC závěs Active Clean Pine borovice, 38,6 g
Kód: 1802160
Kód dod.: 720005
EAN: 5000204021486
100%
54.90 Kč
1 407.69Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bohatá pěna a dlouhotrvající vůně zanechá WC mísu svěží a čistou po každém spláchnutí.
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Alex®
Alex Samoleštící leštěnka zářivý lesk na lino a dlažbu, 750 ml
Kód: 1905882
Kód dod.: 704090
EAN: 8410033752104
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistí intenzivní lesk linolea, venkovní a vnitřní dlažby, mramoru nebo korku. Obsahuje přírodní vosky a polymery nové generace.
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Velur Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2502642
Kód dod.: 547206
EAN: 8593534671492
 
22.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přírodní 100% vlna, výška plyše 4 mm, určený pro vrchní kvalitní lakování, odolný vůči rozpouštědlům.
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503368
Kód dod.: 547224
EAN: 8593534660274
 
29.90 Kč
30 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 13 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté až řídké barvy.
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Henkel Loctite®
LOCTITE Super Bond Power Gel Mini Trio, 3g
Kód: 2507646
Kód dod.: 500108
EAN: 9000100980104
 
112 Kč
37 333.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
LOCTITE Super Bond Power Gel je univerzální vteřinové lepidlo ve formě gelu.
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Domestos
Domestos Professional Pine Fresh čisticí a dezinfekční přípravek, 5 l
Kód: 2001938
Kód dod.: 717115
EAN: 7615400813742
93%
279.90 Kč
55.98Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Domestos Professional Pine Fresh je čisticí a dezinfekční přípravek pro hygienu povrchů. Vhodný pro každodenní úklid v domácnostech i provozech.
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Henkel Fa
Fa sprchový gel Fiji Dream, 400 ml
Kód: 2600563
Kód dod.: 797178
EAN: 9000101091458
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžte své tělo a mysl se sprchovým gelem Fa Fiji Dream s inspirativní vůní vodního melounu a ylang ylang.
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Power samospoušť 260g
Kód: 2507569
Kód dod.: 501896
EAN: 9000101111750
 
195 Kč
750Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex Fix Power samospoušť – když chcete lepit rychle, čistě a bez kompromisů.
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Essence
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Kód: 2501972
Kód dod.: ES539762
EAN: 4059729539762
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte svému líčení dlouhodobou svěžest i vláhu díky fixačnímu a hydratačnímu spreji Essence Poll
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Siena 2 kg
Henkel Ceresit
Ceresit Flexibilní spárovací hmota CE 40 Aquastatic Siena 2 kg
Kód: 2600683
Kód dod.: 519600
EAN: 5900089140534
 
286 Kč
143Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ceresit CE 40 Aquastatic je vysoce kvalitní flexibilní spárovací hmota určená pro spáry o šířce 2 až 8 mm.
Spokar Nylon 6 mini podlahářský váleček pro držák 6 mm, 150 mm
Spokar®
Spokar Nylon 6 mini podlahářský váleček pro držák 6 mm, 150 mm
Kód: 2503454
Kód dod.: 547234
EAN: 8593534672093
 
38.90 Kč
39 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 6 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté a husté barvy a laky.
AKCE
-8%Sleva
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine a Lavander WC blok, 4 x 50 g
Kód: 2602655
Kód dod.: 720248
EAN: 9000101317077
 
119 Kč
129.90 Kč
595Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv Pine & Lavender WC blok 4 × 50 g je závěsný WC blok určený k dlouhodobé hygieně toalety, který při každém spláchnutí čistí, osvěžuje a pomáhá chránit proti usazování nečistot.
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Essence
Essence What The Fake! mini lepidlo na nehty 3 x 2 g
Kód: 2502437
Kód dod.: ES543080
EAN: 4059729543080
 
77 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S lepidlem na nehty What The Fake! Mini Nail Glue od essence snadno zvládnete jakoukoli úpravu nehtů
Harmony Dino dětský 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,5m role
Harmony
Harmony Dino dětský 3vrstvý toaletní papír, 8 rolí, 17,5m role
Kód: 2304251
Kód dod.: 928365
EAN: 8584014020923
 
69.90 Kč
8.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bílý dětský toaletní papír s dino potiskem na ruličce.
Essence Superman paletka očních stínů 01 Find Your Power 7 g
Essence
Essence Superman paletka očních stínů 01 Find Your Power 7 g
Kód: 2500696
 
EAN: 4059729531742
 
232 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Odhal svou superschopnost při líčení díky paletce očních stínů Superman 01 Find Your Power od značky
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletní voda pro ženy 100 ml
Laura Biagiotti
Laura Biagiotti Aqve Romane Divinium Ficus toaletní voda pro ženy 100 ml
Kód: 2403235
Kód dod.: 14126
EAN: 8059084001863
 
1 459 Kč
14 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová, dřevitá vůně pro ženy byla uveden na trh v roce 2024 Aqve Romane Divinum Ficus Laura Bia
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Stachema - Laguna
Laguna Triplex Mini tablety 3v1, dezinfekce vločkování a proti řasám, 500 g
Kód: 2504094
Kód dod.: 676195
EAN: 8595039306459
 
175 Kč
350Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Přípravek 3v1 zajišťuje dezinfekci bazénové vody pomocí pomalu se uvolňujícího chloru, prevenci proti tvorbě řas, napomáhá odstranění mikroskopických nečistot pomocí flokulace.
Agro kapalné hnojivo pro pelargonie a jiné balkónové květiny, 1 l
Agro
Agro kapalné hnojivo pro pelargonie a jiné balkónové květiny, 1 l
Kód: 2504374
Kód dod.: 656275
EAN: 8594005007437
 
85.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Je vynikajícím prostředkem k přihnojování muškátů a ostatních balkónových květin vysoce náročných na živiny (petunie, verbeny, begonie, fuchsie, bidens,…).
-7%Sleva
PATTEX Repair Epoxy mini dvousložkové epoxidové lepidlo, 6 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Epoxy mini dvousložkové epoxidové lepidlo, 6 ml
Kód: 2505224
Kód dod.: 501930
EAN: 9000100671385
 
55.90 Kč
59.90 Kč
9 316.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel, univerzálně využitelné k lepení, opravám a fixaci téměř všech materiálů.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty LOVE YOU 13, 5 ml
Kód: 2601998
Kód dod.: ES585356
EAN: 4059729585356
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oživte svou manikúru hravým a nevšedním stylem díky mini laku na nehty essence LOVE YOU 13. Lila tón
Savo bazén Mini chlorové tablety k dezinfekci vody, 0,8 kg
Savo®
Savo bazén Mini chlorové tablety k dezinfekci vody, 0,8 kg
Kód: 2304022
Kód dod.: 676505
EAN: 8720182369697
 
379.90 Kč
474.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bazénová chemie SAVO chlorové tablety pro celosezonní dezinfekci a údržbu bazénové vody.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 40 Pearly Medium Pine Green 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 40 Pearly Medium Pine Green 0,8 g
Kód: 2102373
Kód dod.: 30.40
EAN: 4019674030400
 
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Profesionální oční stíny pro ohromující líčení! Jednotlivé stíny jsou baleny zvlášť v praktickém mag
K nákupu navíc
Lanvin Modern Princess mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Lanvin Modern Princess mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml
Kód: 2603564
 
EAN: 3386460166478
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanvin Modern Princess mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml 
K nákupu navíc
Lanvin Éclat D´Arpége mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml
K NÁKUPU NAVÍC
Lanvin Éclat D´Arpége mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml
Kód: 2603565
 
EAN: 3386460166461
 
0 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lanvin Éclat D´Arpége mini set taštička + parfémovaná voda pro ženy 7,5 ml
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.