cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Auto-K
Kwasny Auto-K Color Škoda, akrylová metalíza, 9461/P9P9 modř night fire metalíza, 150 ml
Kód: 2504262
Kód dod.: 121319
EAN: 4015962107724
 
142 Kč
946.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen pro drobné, střední a větší opravy, má dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, vydatný, rychle zasychá, je odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům, neobsahuje freony a těžké kovy (olovo, kadmium, chrom).
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Spokar®
Spokar Perfecta Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 60 mm
Kód: 2504570
Kód dod.: 547216
EAN: 8593534690745
 
19.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid, výška plyše 13 mm, odolává všem rozpouštědlům, pro středně husté až řídké barvy.
Spokar Zebra Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Spokar®
Spokar Zebra Mini váleček na malování pro držák 6 mm, 100 mm
Kód: 2504315
Kód dod.: 547248
EAN: 8593534691445
 
24.90 Kč
25 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyamid tkaný metodou tzv. “nekonečného vlákna”, výška plyše 11 mm. Vhodný pro dokončovací malířské práce a lakování všemi typy barev a laků střední a nízké hustoty. Velmi vysoká životnost.
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix Super PL50 univerzální montážní lepidlo, bílé, tuba 250 g
Kód: 2502877
Kód dod.: 501920
EAN: 8595041700849
 
155 Kč
620Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pattex FIX Super je montážní lepidlo k lepení porézních materiálů pro použití v interiéru. Lepí lehké a savé materiály, např. dekorativní desky, polystyrenové prvky, dřevěné desky a zárubně apod.
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty JUICY FRUITY 15, 5 ml
Kód: 2601997
Kód dod.: ES585370
EAN: 4059729585370
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům svěží letní nádech s essence JUICY FRUITY Mini Nail Polish 15. Tento mini lak v
-1%Sleva
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Palmolive
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel, 500 ml
Kód: 2602659
Kód dod.: 795279
EAN: 8718951765009
 
89.90 Kč
91 Kč
179.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Palmolive Naturals Fig & Milk sprchový gel jemně čistí pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou vůní fíků a mléka.
Končící produkty
-7%Sleva
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 06 5 ml
Kód: 2500456
 
EAN: 4059729518989
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dodejte svým nehtům vysoký lesk a jasně žlutou barvu s mini lakem Glossy Jelly od značky essence. V
-7%Sleva
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Essence
Essence Glassy Ice mini lak na nehty 09 5 ml
Kód: 2500453
 
EAN: 4059729519016
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak na nehty Glassy Ice od essence přináší výrazný třpyt v kompaktním balení. Bez námahy s ním
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine & Lavender tuhý WC blok, 4× 50 g
Kód: 2210347
Kód dod.: 720245
EAN: 9000101316988
 
119.90 Kč
599.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice & levandule a o + 50 % vyšším účinkem proti vodnímu kameni
AKCE
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
elfa Pharm, Green Pharmacy - Příroda & moderní věda
Green Pharmacy Tělový peeling Fík a arganový olej 200 ml
Kód: 2602366
Kód dod.: 794946
EAN: 4823015945397
 
90 Kč
450Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Green Pharmacy tělový peeling s fíkem a arganovým olejem šetrně odstraňuje odumřelé kožní buňky, vyhlazuje pokožku a zanechává ji hebkou s příjemnou ovocnou vůní.
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Duck™
Duck Extra Power Pine pěnivý bělící WC gel, 750 ml
Kód: 2600373
Kód dod.: 717551
EAN: 5000204923278
 
69.90 Kč
93.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čisticí a dezinfekční přípravek na Wc mísu. Zlikviduje 99,9% mikroorganismů. Dosahuje na skyté bakterie a nečistoty. Bělidlo a pěna v jedné láhvi.
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Den Braven
Den Braven Mamut Glue Disper Fix unvierzální lepidlo lepí savé i nesavé, 280 ml
Kód: 2505836
Kód dod.: 518882
EAN: 8595100175533
 
145 Kč
1 812.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní, rychlé a spolehlivé lepidlo. Využijete v dílně, domácnosti, garáži nebo i na pracovišti. Lepí většinu materiálů jako je dřevo, beton, kov, kámen apod.
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Tomil® Authentic toya® Aroma
Authentic Toya Aroma sprchový gel hroznové víno a grep, 400 ml
Kód: 1803964
Kód dod.: 6537
EAN: 8595025831262
100%
54.90 Kč
137.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Osvěžující sprchový gel s originální autentickou vůní hroznového vína a grapefruitu.
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Henkel Bref
Bref Power Aktiv Pine tuhý WC blok, 6× 50 g
Kód: 2505890
Kód dod.: 720255
EAN: 9000101592085
 
169.90 Kč
566.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bref Power Aktiv WC blok s vůní borovice, s o 50 % větším účinkem proti vodnímu kameni* a o 55 % méně plastu. Hledáte jednodušší způsob, jak udržet vaši toaletu čistou a svěží?
-1%Sleva
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Essence
Essence Fix & Last 18h fixační sprej na make-up 50 ml
Kód: 2500447
 
EAN: 4059729490438
 
87 Kč
88 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte si dlouhotrvající make-up co vydrží díky fixačnímu spreji Fix & Last 18h od essence. Dí
-14%Sleva
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Henkel Pattex®
PATTEX Fix & Remove tuba 44g
Kód: 2600011
Kód dod.: 501909
EAN: 9000101165630
 
119 Kč
137.90 Kč
2 704.55Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktické interiérové montážní lepidlo s nosností až 6 kg, které spolehlivě připevní háčky, světla či malé poličky a lze jej odstranit bez trvalých stop.
Končící produkty
-7%Sleva
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Essence
Essence Glossy Jelly mini lak na nehty 03 5 ml
Kód: 2500455
 
EAN: 4059729518958
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mini lak Glossy Jelly od essence dodá vašim nehtům výrazný lesk a jasný oranžový tón. V hravé lahvič
-7%Sleva
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Essence
Essence mini lak na nehty 07 Mermaid Glitter 5 ml
Kód: 2500459
 
EAN: 4059729518996
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Třpytící se mořská hlubina v lahvičce Mermaid Glitter od essence vykouzlí na vašich nehtech záři šup
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Hartmann Cosmos®
Cosmos Aqua Fun dětská voděodolná náplast 12 ks
Kód: 2508303
Kód dod.: 905030
EAN: 4052199601335
 
49.90 Kč
4.16Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Cosmos Aqua Fun dětské náplasti jsou ideální pro malé aktivní děti, které si rády hrají ve vodě.
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Colgate®
Colgate Total Original Mini Zubní pasta 20 ml
Kód: 2600930
Kód dod.: 885287
EAN: 8718951227880
 
24.90 Kč
1 245Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta Colgate Total Original poskytuje klinicky ověřenou dlouhodobou antibakteriální ochranu a pomáhá aktivně předcházet nejčastějším problémům ústní dutiny ještě před jejich vznikem.
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Essence
Essence Polly Pocket fixační sprej hydro 01 I'm Not Small, I'm Fun Size! 50 ml
Kód: 2501972
Kód dod.: ES539762
EAN: 4059729539762
 
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zajistěte svému líčení dlouhodobou svěžest i vláhu díky fixačnímu a hydratačnímu spreji Essence Poll
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Carlson
Carlson Little Joe Musk - Santalové dřevo a pižmo osvěžovač do auta mini 1 kus
Kód: 2500946
Kód dod.: 732106
EAN: 7640186841115
 
86.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Stylový mini osvěžovač vzduchu Carlson Little Joe Musk ve tvaru postavičky přináší do vašeho auta příjemnou a dlouhotrvající vůni santalového dřeva a pižma.
-2%Sleva
PATTEX Repair Epoxy Ultra Strong 5 min dvousložkové epoxidové lepidlo, 11 ml
Henkel Pattex®
PATTEX Repair Epoxy Ultra Strong 5 min dvousložkové epoxidové lepidlo, 11 ml
Kód: 2504182
Kód dod.: 501939
EAN: 9000100671293
 
105 Kč
107 Kč
9 545.45Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rychle vytvrzující dvousložkové epoxidové lepidlo bez těkavých rozpouštědel na permanentní opravy, lepení a fixování.
Essence Fix & Last 24H sypký fixační pudr 9,5 g
Essence
Essence Fix & Last 24H sypký fixační pudr 9,5 g
Kód: 2207546
 
EAN: 4059729382665
 
97 Kč
9 700Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
SYPKÝ PUDR fix & LAST 24h je odolný vůči vodě a udrží make-up zafixovaný až na 14 hodin. Pohlcuj
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.