cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Vileda Ultramax XL 2v1 mop + tyč
Vileda®
Vileda Ultramax XL 2v1 mop + tyč
Kód: 2505124
Kód dod.: 577127
EAN: 4023103212046
 
669.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Plochý mop, který umožní efektivní úklid bez namáčení rukou. 2 druhy vláken - lépe odstraní nečistoty.
AKCE
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí
Kód: 2508972
Kód dod.: 588706
EAN: 4023103257122
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s krátkou rukojetí je praktický pomocník pro rychlý a efektivní úklid domácnosti.
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Vileda®
Vileda Mikro Actifibre hadr na okna 32 x 34,5 cm, 1 kus
Kód: 2602732
Kód dod.: 588716
EAN: 4023103266650
 
59.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Mikro Actifibre na okna je moderní mikrohadřík určený pro efektivní čištění skleněných a lesklých povrchů bez šmouh a kapek.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
739.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
Vileda Style Tip Top, houbičky na nádobí, balení 3 + 2 ks ZDARMA
Vileda®
Vileda Style Tip Top, houbičky na nádobí, balení 3 + 2 ks ZDARMA
Kód: 20975
Kód dod.: 588673
EAN: 4023103242821
 
26.90 Kč
5.38Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní houbička s drátěnkou. Extra pevná a trvanlivá. Určená na mytí nádobí. Balení: 3+2 ks. Vyrobeno v EU.
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Květy třešní náplň pro osvěžovač, 250 ml
Kód: 1702183
Kód dod.: 731795
EAN: 5997321757964
98%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Air Wick®
Air Wick náplň do automatického difuzéru – marakuja a tropické mango, 228 ml
Kód: 2601239
Kód dod.: 731773
EAN: 5999109546784
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér exotickou vůní marakuji a manga. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Air Wick®
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina, 20 ml
Kód: 2601236
Kód dod.: 731762
EAN: 5999109546883
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Aroma difuzér náplň Třešňový květ & Malina provoní interiér příjemnou ovocně-květinovou vůní. Je určena pro použití v aroma difuzérech Air Wick.
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Air Wick®
Air Wick Magnólie a kvetoucí třešeň gelový osvěžovač vzduchu,150 g
Kód: 1805723
Kód dod.: 728049
EAN: 5997321758954
100%
44.90 Kč
299.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Gel Magnólie a kvetoucí třešeň. Fólii ze přední strany produktu odstraňte zcela nebo částečně, tak zajistíte postupné uvolňování vůně.
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500295
Kód dod.: 731860
EAN: 5999109543882
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní magnolie a květů třešní.
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Kód: 2508609
Kód dod.: 731912
EAN: 5999109545794
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér vůní třešňového květu a malin. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Air Wick®
Air Wick elektrický osvěžovač vzduchu strojek + náplň Maracuja a tropické mango, 1+19 ml
Kód: 2601235
Kód dod.: 731756
EAN: 5999109546821
 
104.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric elektrický osvěžovač vzduchu provoní interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga. Balení obsahuje zařízení i náplň připravenou k použití.
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Air Wick®
Air Wick Electric náhradní náplň do elektrického osvěžovače Maracuja & Tropické mango, 19 ml
Kód: 2601234
Kód dod.: 731751
EAN: 5999109546814
 
89.90 Kč
359.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Electric náhradní náplň je určena pro elektrický osvěžovač vzduchu Air Wick. Pomáhá provonět interiér exotickou vůní marakuji a tropického manga.
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Bílé květy frézie náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 47336
Kód dod.: 731750
EAN: 3059943009042
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zachytí lehkou vůni čerstvě řezaných bílých květin, frézie a francouzského jasmínu (až do konce s nádechem zeleného jablka).
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils prádlo a bílá orchidej náplň do elektrické osvěžovače 19 ml
Kód: 2502379
Kód dod.: 731890
EAN: 5999109545961
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplň Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej (19 ml) je určena pro elektrické osvěžovače vzduchu a přináší do vašeho domova svěží a jemně květinovou vůni.
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Linen & White Orchid - Prádlo a orchidej elektrický osvěžovač vzduchu komplet 19 ml
Kód: 2502375
Kód dod.: 731897
EAN: 5999109545947
 
104.90 Kč
5 521.05Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Prádlo a bílá orchidej je elektrický osvěžovač vzduchu, který kombinuje svěží vůni čerstvě vypraného prádla s jemnými květinovými tóny bílé orchideje.
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry - Třešňový květ a malina, elektrický osvěžovač náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502380
Kód dod.: 731901
EAN: 5999109545893
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vychutnejte si jemnou a radostnou vůni jara s náplní Air Wick Essential Oils Cherry Blossom & Raspberry. Spojení sladkých malin a něžných třešňových květů vytváří osvěžující, lehce ovocný a romantický zážitek, který krásně provoní váš domov.
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood - Eukapyltus a cedrové dřevo elektrický osvěžovač vzduchu náhradní náplň 19 ml
Kód: 2502276
Kód dod.: 731899
EAN: 5999109545916
 
89.90 Kč
4 731.58Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vdechněte svěžest a uklidňující vůni do svého domova s náhradní náplní Air Wick Essential Oils Blue Eucalyptus & Cedarwood.
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Mist Refill Lavender Meadow & Bluebells - Levandulová louka a modré kvítky osvěžovač vzduchu náhradní náplň 20 ml
Kód: 2502370
Kód dod.: 731905
EAN: 5999109546029
 
89.90 Kč
4 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň Air Wick Essential Mist s vůní levandulové louky a modrých kvítků přináší do vašeho domova svěží a uklidňující atmosféru.
Air Wick Freshmatic Středomořské slunce náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick Freshmatic Středomořské slunce náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1904025
Kód dod.: 731828
EAN: 5900627070286
85%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick náplně do osvěžovače vzduchu.
-21%Sleva
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletní voda pro muže 30 ml
Abercrombie & Fitch
Abercrombie + Fitch 100% Passion toaletní voda pro muže 30 ml
Kód: 2500271
Kód dod.: ANF16672
EAN: 085715166722
 
711 Kč
899 Kč
23 700Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální kořeněná vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Pánská vůně Abercrombie & Fit
Micci Classic Night dámské vložky, 10 ks
Fide, Micci
Micci Classic Night dámské vložky, 10 ks
Kód: 21537
Kód dod.: 916092
EAN: 8594004300546
100%
24.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vložky Micci Classic Night jsou vložky určené pro ženy s větší krvácivostí a zejména na noc. Mají abnormálně vysokou pohlcovací schopnost.
Air Wick Pure Květy třešní osvěžovač vzduchu, 250 ml
Air Wick®
Air Wick Pure Květy třešní osvěžovač vzduchu, 250 ml
Kód: 94758
Kód dod.: 731779
EAN: 3059943021693
80%
79.90 Kč
319.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov svěží vůní třešňových květů, která vám připomene křehkou krásu těchto jarních kvítků.
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Svěží ostrov náplň pro osvěžovač 250 ml
Kód: 1906557
Kód dod.: 731791
EAN: 5900627055184
100%
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní náplň pro automatické spreje Air Wick Freshmatic Life s vůní čerstvého prádla.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.