cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-7%Sleva
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
COACH
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
1 392 Kč
1 499 Kč
13 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánská dřevitá, ovocná vůně představená v roce 2023   Dopřejte si útěk do zeleně přímo uprostřed v
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je speciálně vyvinutý pro ochranu jemné a citlivé pokožky dětí v oblasti plen.
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 761219
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Kód: 2504134
Kód dod.: 243261
EAN: 8591235039283
 
327 Kč
436Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Kód: 2601832
Kód dod.: ES584946
EAN: 4059729584946
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte moderní a vkusné nalíčení rtů díky rtěnce essence BLUR soufflé matte 06 Pillow Talking, jež
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Kód: 2504135
Kód dod.: 243266
EAN: 8591235039306
 
434 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Kód: 2602021
Kód dod.: 976052
EAN: 8594034321979
 
399 Kč
28.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Mixa
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Kód: 71956
Kód dod.: 820263
EAN: 3600550304794
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vyživující krém na ruce představuje koncentrované ošetření s mimořádně účinnými látkami. Poko
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Kód: 1804650
Kód dod.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky pohlcující barvu vhodné i do sušičky prádla. Během praní vlivem pracího prostředku a teplé vody některé oděvy pouštějí barvu a způsobují probarvení ostatních oděvů.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Kód: 2500552
Kód dod.: 3.295
EAN: 4052136276091
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Pearly Deceptive White od Artdeco představuje skvělou volbu pro decentní denní líčení i vý
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodními mořskými minerály a povzbuzující vůní oceánu dodá pleti hydrataci a osvěžení.
Novinky
truckZdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
3 309 Kč
33 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Lactovit
Lactovit Mousse Cream Lactourea tělový krém, 250 ml
Kód: 2104627
Kód dod.: 821028
EAN: 8411135003705
100%
149.90 Kč
599.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tělový krém regeneruje a hloubkově vyživuje pokožku díky vlastnostem mléka v kombinaci s kyselinou mléčnou a ureou.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 870366
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 870360
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.