cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-17%Sleva
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Corega
Corega bez příchuti extra silný fixační krém na zubní náhrady 40 g
Kód: 57017
Kód dod.: 900015
EAN: 5054563214010
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Maximální fixace bez kompromisů. Corega Extra silný fixační krém bez příchuti zajistí pevné držení zubní náhrady až na 12 hodin, a tím poskytne jistotu a pohodlí po celý den.
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 2,5 l
Kód: 2507329
Kód dod.: 247129
EAN: 8591235099973
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 0,75 l
Kód: 2508429
Kód dod.: 247163
EAN: 8591235100112
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Corega ochrana dásní fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega ochrana dásní fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 2508681
Kód dod.: 900020
EAN: 5054563244079
 
99.90 Kč
119.90 Kč
2 497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Ochrana dásní je fixační krém na zubní náhrady, který pomáhá zajistit jejich pevné uchycení až na 12 hodin.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 2,5 l
Kód: 2507340
Kód dod.: 247150
EAN: 8591235100068
 
1 119 Kč
447.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 0,75 l
Kód: 2507363
Kód dod.: 247170
EAN: 8591235100143
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 4 l
Kód: 2507331
Kód dod.: 247131
EAN: 8591235099980
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
444.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá redukovat vrásky v okolí očí a zanechává pleť hladší a svěžejší.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
274 Kč
299 Kč
391.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Mixa
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Kód: 71956
Kód dod.: 820263
EAN: 3600550304794
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vyživující krém na ruce představuje koncentrované ošetření s mimořádně účinnými látkami. Poko
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Kód: 1804650
Kód dod.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky pohlcující barvu vhodné i do sušičky prádla. Během praní vlivem pracího prostředku a teplé vody některé oděvy pouštějí barvu a způsobují probarvení ostatních oděvů.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.