cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
VÝPRODEJ - SUPER CENA
-24%Sleva
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Holman
Holman F1 Aurea okurky nakladačky jemnoostná 2 g
Kód: 93287
 
EAN: 8594039280431
100%
9.10 Kč
11.90 Kč
4 550Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rostlina je relativně silně vzrůstná. List je menší, světleji zelený, hodně špičatý. Rostlina pos
Coccolino Fresh Sky vlhčené ubrousky do sušičky 20 ks
Coccolino
Coccolino Fresh Sky vlhčené ubrousky do sušičky 20 ks
Kód: 1902064
Kód dod.: 775428
EAN: 8720181674174
97%
104.90 Kč
5.25Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky do sušičky se svěží květinovo‑citrusovou vůní Fresh Sky. Změkčují prádlo, omezují statickou elektřinu a usnadňují žehlení.
-1%Sleva
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
SABRINA CARPENTER
Sabrina Carpenter tělový sprej Lemon Pie 236 ml
Kód: 2602259
Kód dod.: 835335
EAN: 810023679127
 
237 Kč
239.90 Kč
1 004.24Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sweet Tooth Lemon Pie Body Mist je sladký citrusový tělový sprej s vůní citronového koláče, vanilky a šlehačky.
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 35 ml
Kód: 2602854
Kód dod.: LC022A03
EAN: 3386460174541
 
1 189 Kč
33 971.43Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
ALPA® Pedik
Alpa Pedik krém na nohy s včelím voskem 100 ml
Kód: 2603055
Kód dod.: 822012
EAN: 8594001777549
 
42.90 Kč
429Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Alpa Pedik Krém na nohy s včelím voskem je vyživující péče určená pro suchou, ztvrdlou a namáhanou pokožku chodidel.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2603401
Kód dod.: LC022A01
EAN: 3386460172738
 
2 389 Kč
23 890Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragomat C1038 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Kód: 2500581
Kód dod.: 175126
EAN: 8595073019988
 
389 Kč
518.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určený pro matné, tvrdé nátěry dřeva. Obsahuje látky pohlcující UV záření, nátěr proto nežloutne a je omezeno i žloutnutí dřeva pod nátěrem.
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Lazurol
Lazurol Pragolesk C1037 nitrocelulózový lak na dřevo 750 ml
Kód: 2500580
Kód dod.: 175111
EAN: 8595073019933
 
395 Kč
526.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nitrocelulózový lak určen pro bezbarvé, lesklé nátěry dřeva (např. nábytku) a podobných materiálů ve vnitřním prostředí a pro nátěry sportovního nářadí.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 870366
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 870360
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 870355
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 870368
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
L'Oréal Paris
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
Kód: 2603431
Kód dod.: 870404
EAN: 3600521831342
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kokosová pusinka 1021 barva na vlasy. Objevte novou ochrannou barvu bez amoniaku pro intenzivní a zářivé odlesky a optimální krytí šedin. Zářivé a smyslné barvy.
Listerine ústní voda Clean & Fresh Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine ústní voda Clean & Fresh Mild Taste, 500 ml
Kód: 2502078
Kód dod.: 889008
EAN: 3574661630199
 
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Listerine® Clean & Fresh při používání dvakrát denně zlepšuje ústní hygienu - s esenciálními oleji, fluoridem a bez alkoholu.
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Pronto®
Pronto Extra Care mýdlový čistič na dřevo s mandlovým olejem, 750 ml
Kód: 2504331
Kód dod.: 702022
EAN: 5000204635225
 
124.90 Kč
166.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pronto Extra Care čistič na dřevo s mandlovým olejem během čištění hydratuje a chrání dřevěné povrchy s povrchovou úpravou.
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
CXS Kombi Furny pracovní rukavice plyš velikost 9 blistr, 1 pár
Kód: 2508751
Kód dod.: 598881
EAN: 8591940309169
 
139 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pracovní rukavice CXS Kombi Furny s plyšovou podšívkou ve velikosti 9 jsou ideální pro práci v chladnějším prostředí.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti, 2,5 l
Kód: 2504477
Kód dod.: 246282
EAN: 8591235059731
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk, 4,5 l
Kód: 2503134
Kód dod.: 246353
EAN: 8595073026733
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon, 750 ml
Kód: 2503066
Kód dod.: 246360
EAN: 8595073025750
 
269 Kč
289 Kč
358.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.