cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0060 pinie, 9 l
Kód: 2503030
Kód dod.: 249612
EAN: 8595073017380
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0099 eben, 750 ml
Kód: 2500613
Kód dod.: 249981
EAN: 8595073020328
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0062 borovice, 2,5 l
Kód: 2500610
Kód dod.: 249815
EAN: 8595073018301
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 750 ml
Kód: 2500611
Kód dod.: 249781
EAN: 8595073020311
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 2,5 l
Kód: 2500604
Kód dod.: 248765
EAN: 8595073018233
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo k nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 4 l
Kód: 2503065
Kód dod.: 248766
EAN: 8595073019407
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Essence
Essence Fix It Like a Pro transparentní gel na obočí 8,5 ml
Kód: 2405671
 
EAN: 4059729485922
 
77.50 Kč
8 611.11Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro perfektní úpravu obočí po celý den je tu fixační gel Fix It Like a Pro od esence. Tento čirý gel
-9%Sleva
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Artdeco
Artdeco Eyelights Palette B25 paletka č.1 Look Of The Season
Kód: 2501053
Kód dod.: 56246.1
EAN: 4052136281613
 
546 Kč
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte nepřeberné varianty líčení s paletkou očních stínů Artdeco Look Of The Season 1, která p
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Vileda®
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm
Kód: 2508973
Kód dod.: 588707
EAN: 4023103257146
 
189.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch prachovka s dlouhou rukojetí 93 cm je praktický pomocník pro efektivní úklid domácnosti.
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerální motorový olej určený pro dvoutaktní motory. Poskytuje spolehlivou ochranu motoru proti opotřebení, korozi a nadměrnému tření, čímž zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost motoru.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, palisandr, 8 kg
Kód: 2503593
Kód dod.: 302117
EAN: 8595002320017
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 700 g
Kód: 2504525
Kód dod.: 302084
EAN: 8595002324114
 
299 Kč
349 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, třešeň, 8 kg
Kód: 2504523
Kód dod.: 302088
EAN: 8595002324138
 
2 569 Kč
2 915 Kč
321.13Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý lesk, 750 ml
Kód: 2504134
Kód dod.: 243261
EAN: 8591235039283
 
327 Kč
436Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 06 Pillow Talking, 3,6 ml
Kód: 2601832
Kód dod.: ES584946
EAN: 4059729584946
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte moderní a vkusné nalíčení rtů díky rtěnce essence BLUR soufflé matte 06 Pillow Talking, jež
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet ubrousky proti skvrnám a obarvení, 12 ks
Kód: 1804651
Kód dod.: 14674.01
EAN: 5998466114674
100%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ubrousky pohlcující barvu a odstraňovač skvrn - Produkt, který kombinuje účinnost odstranění skvrn a ochrany barev.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu, svěží podpaží a navíc bez skvrn na oblečení.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
TZMO - Matopat
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
Kód: 2407183
Kód dod.: MA-167-GLMM-092
EAN: 5900516106133
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti, které nejen chrání, ale i stylově doplňují váš vzhled díky barevným vzorům.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Kód: 2509062
Kód dod.: 30.895
EAN: 4052136305548
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Artdeco v odstínu 895 Venus nabízí jemný a elegantní tón se sametově třpytivou texturou, j
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.