cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Dove®
Dove Invisible Fresh Antiperspirant sprej 150ml
Kód: 2501013
Kód dod.: 834911
EAN: 8720181566868
 
59.90 Kč
399.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dove Invisible Fresh je spolehlivým pomocníkem pro každodenní ochranu proti pocení a nepříjemnému zápachu. Jeho složení kombinuje účinnou ochranu s jemnou péčí o pokožku podpaží.​
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Dixi
Dixi Baby krém proti opruzeninám 100 g
Kód: 2600450
Kód dod.: 856945
EAN: 8586000088450
 
69.90 Kč
70 Kč
699Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dixi Baby krém proti opruzeninám je určen na pokožku se sklonem ke vzniku opruzenin pod plenou a v záhybech. Krém obsahuje oxid zinečnatý a ošetřující komplex tvořený alantoinem, panthenolem, betaglukanem a bisabololem.
-6%Sleva
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Colgate®
Colgate Herbal Fresh ústní voda 500 ml
Kód: 2600912
Kód dod.: 889091
EAN: 8718951006188
 
84.90 Kč
89.90 Kč
169.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Colgate Plax Herbal Fresh je nejnovější technologií, která poskytuje příjemný chladivý pocit, který trvá 10krát déle než jen při samotném čištění zubů. Receptura Colgate Plax je klinicky ověřená, účinně bojuje proti bakteriím a poskytuje n
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, palisander 0,7 kg
Kód: 2507217
Kód dod.: 394808
EAN: 8595718000159
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, pinie 0,7 kg
Kód: 2507207
Kód dod.: 394804
EAN: 8595718000074
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
L'Oréal Paris
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém, 15 ml
Kód: 2602784
Kód dod.: 822741
EAN: 3600523436071
 
444.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
L'Oréal Paris Revitalift Laser X3 oční krém s kyselinou hyaluronovou pomáhá redukovat vrásky v okolí očí a zanechává pleť hladší a svěžejší.
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Rexona®
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant 50ml
Kód: 2307822
Kód dod.: 837001
EAN: 59099369
 
69.90 Kč
1 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rexona Shower fresh kuličkový antiperspirant, 48hodinová ochrana s tebou drží krok a zabraňuje pocení i zápachu ve všech situacích.
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Vaseline®
Vaseline Active Dry Men deodorant 50 ml
Kód: 2501603
Kód dod.: 834957
EAN: 8886467061691
 
74.90 Kč
1 498Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vaseline Active Dry Men – dlouhotrvající roll-on deodorant pro svěžest a ochranu po celý den.
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Henkel Fa
Fa sprchový krém Divine Moments 400ml
Kód: 2506864
Kód dod.: 797141
EAN: 9000101054941
 
84.90 Kč
212.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní sprchový krém značky Fa s jemným, květinovým aroma divoké kamélie a výtažkem z hedvábí.
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Hydrated sprchový gel 225 ml
Kód: 2601334
Kód dod.: 795447
EAN: 8720181465482
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Hydrated promění každodenní sprchu v osvěžující a hydratační rituál. Jeho vodní vůně melounu kombinovaná s chladivou mátou probudí smysly a dodá pocit svěžesti a komfortu při každém použití.
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Radox
Radox Feel Relaxed sprchový gel 225 ml
Kód: 2601333
Kód dod.: 795446
EAN: 8720181326950
 
39.90 Kč
177.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel Radox Feel Relaxed přináší uklidňující a relaxační sprchový zážitek díky jemné vůni levandule a vodního lotosu, která pomáhá navodit pocit klidu a pohody během sprchování.
AKCE
-17%Sleva
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Sanytol
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo 1,5 l
Kód: 2602974
Kód dod.: 764991
EAN: 8411660007391
 
174.90 Kč
209.90 Kč
116.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sanytol Active Fresh dezinfekce na prádlo je hygienický přípravek určený k dezinfekci a osvěžení prádla během praní.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2505874
Kód dod.: 394800
EAN: 8595718000005
 
274 Kč
299 Kč
391.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, teak 0,7 kg
Kód: 2507211
Kód dod.: 394812
EAN: 8595718000128
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, hemlock 0,7 kg
Kód: 2507221
Kód dod.: 394832
EAN: 8595718000050
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
-7%Sleva
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
COACH
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
1 392 Kč
1 499 Kč
13 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánská dřevitá, ovocná vůně představená v roce 2023   Dopřejte si útěk do zeleně přímo uprostřed v
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je speciálně vyvinutý pro ochranu jemné a citlivé pokožky dětí v oblasti plen.
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
Kód: 2603241
Kód dod.: 812032
EAN: 8594001777853
 
42.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Ryor
RYOR Koenzym Q10 noční krém, 50 ml
Kód: 08779
Kód dod.: 822661
EAN: 8594007977134
100%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koenzym Q10 aktivně podporuje využití energie v buňce pro zlepšení regenerace pleti.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech 0,7 kg
Kód: 2507209
Kód dod.: 394824
EAN: 8595718000081
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, afromorsie 0,7 kg
Kód: 2505879
Kód dod.: 394820
EAN: 8595718000142
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazura silnovrstvá lazura na dřevo, čirá, 0,7 kg
Kód: 2503698
Kód dod.: 394979
EAN: 8594040505950
 
275 Kč
392.86Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura k nátěrům stabilních dřevěných konstrukcí, pro venkovní i vnitřní prostředí. Vyznačuje se vysokou průzračností s možností polotransparentnosti až kryvosti, maximální světlostálostí, odolností proti odlupování a praskání na hranách.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.