cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 4 l
Kód: 2503906
Kód dod.: 328465
EAN: 8595073022711
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2203136
Kód dod.: ES349262
EAN: 4059729349262
100%
48 Kč
6 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladový lak Essence Color Grip Base Coat představuje ideální základ pro jakoukoliv úpravu vašich
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
332 Kč
66.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k preventivní impregnaci dřeva před napadením dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík) a k sanaci napadeného dřeva.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
1 949 Kč
216.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 2,5 l
Kód: 2500606
Kód dod.: 249529
EAN: 8595073018271
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Kód: 2504412
Kód dod.: 547192
EAN: 8593534691759
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Včetně držáku, vaničky.
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramax Turbo Microfibre 2v1 mop kompletní sada
Kód: 1801121
Kód dod.: 577109
EAN: 4023103206236
 
1 099.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jednoduché a velmi efektivní vyždímání mopu díky vylepšenému a zjednodušenému vkládání mopu do ždímacího koše a vyždímání díky rotačnímu systému poháněného pouhým sešlápnutím pedálu.
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Vileda®
Vileda Ultramat Turbo XL mop kompletní sada
Kód: 2505125
Kód dod.: 577128
EAN: 4023103212213
 
1 229.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dokonale vyždímaný mop pak zanechá Vaši podlahu rychle suchou. Díky pedálu není při ždímání potřeba žádné námahy.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.