cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 600 ml
Kód: 2504347
Kód dod.: 328649
EAN: 8591235045864
 
406 Kč
676.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 600 ml
Kód: 2504340
Kód dod.: 328607
EAN: 8591235045659
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 2,5 l
Kód: 2504354
Kód dod.: 328615
EAN: 8591235045697
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 2,5 l
Kód: 2504352
Kód dod.: 328609
EAN: 8591235045666
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0912 hliník, 600 ml
Kód: 2504349
Kód dod.: 328661
EAN: 8591235045925
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
truckZdarma
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0131 šedá, 9 l
Kód: 2504430
Kód dod.: 328612
EAN: 8591235055580
 
4 749 Kč
527.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0810 červená, 2,5 l
Kód: 2504366
Kód dod.: 328651
EAN: 8591235045871
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 4 l
Kód: 2504361
Kód dod.: 328635
EAN: 8591235045796
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Kód: 2601166
Kód dod.: 721033
EAN: 5000204210729
 
84.90 Kč
1 102.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC závěs Active Clean Citrus Splash pomáhá udržet toaletu svěží při každém spláchnutí. Závěsný blok uvolňuje citrusovou vůni.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502356
Kód dod.: 14563
EAN: 8011003902989
 
1 597 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme představuje
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2504212
Kód dod.: 388215
EAN: 8591235042696
 
407 Kč
678.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601159
Kód dod.: 719971
EAN: 5000204425130
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission je závěsný WC blok, který zajišťuje komplexní hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni máty s citrusovými tóny.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
1 375 Kč
343.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2600189
Kód dod.: 249293
EAN: 8591235081084
 
685 Kč
228.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Červostop®
Červostop antiparazitní preventivní impregnace dřeva proti hmyzu, 5 l
Kód: 2503016
Kód dod.: 676111
EAN: 8590281201743
80%
332 Kč
66.4Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Chemický přípravek k preventivní impregnaci dřeva před napadením dřevokazným hmyzem (červotoč, tesařík) a k sanaci napadeného dřeva.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
1 579 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 4 l
Kód: 2502741
Kód dod.: 249252
EAN: 8595073019384
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0080 mahagon, 9 l
Kód: 2503086
Kód dod.: 249792
EAN: 8595073017403
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 2,5 l
Kód: 2502746
Kód dod.: 249291
EAN: 8595073018219
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 9 l
Kód: 2503027
Kód dod.: 249239
EAN: 8595073017281
 
2 185 Kč
242.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 9 l
Kód: 2504053
Kód dod.: 249018
EAN: 8595073017243
 
1 949 Kč
216.56Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.