cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
1 579 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Air Wick®
Air Wick FreshMatic Vanilka a Santalové dřevo strojek a náplň, 250 ml
Kód: 2404778
Kód dod.: 731862
EAN: 5949152113693
 
174.90 Kč
699.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Provoňte svůj domov jemnou a osvěžující vůní Air Wick vanilka a santalové dřevo. S dlouhotrvající účinností až 60 dní, je tento osvěžovač vzduchu ideální volbou pro vytvoření příjemné a uklidňující atmosféry ve vašem domově.
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Alex®
Alex Čistič extra péče na dřevo s vůní Magic Wood, 750 ml
Kód: 1905874
Kód dod.: 42199093
EAN: 8411660291400
100%
89.90 Kč
119.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistí a chrání podlahy včetně těch choulostivých, zabraňuje vysychání, které způsobuje vznik spár.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l + 0,5l
Kód: 2600711
Kód dod.: 249251
EAN: 8595073017014
 
629 Kč
209.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syntetická olejová napouštěcí lazura CHARAKTERISTIKA A POUŽITÍ: Lazura na dřevo S1023 je určena k oc
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 30 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 30 ml
Kód: 44445
 
EAN: 8018365500013
 
1 145 Kč
38 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je vytvořena pro sebejistého a silného mu
Versace Eau Fraiche Man sprchový gel 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gel 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
635 Kč
3 175Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánský parfém Versace je určen pro sebevědomého a silného muž
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Purple Hyperspace WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601160
Kód dod.: 719970
EAN: 5000204425109
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Purple Hibiscus Hyperspace je závěsný WC blok, který zajišťuje dlouhotrvající čistotu, svěžest a hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni ibišku.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino, 1 l
Kód: 2508117
Kód dod.: 735061
EAN: 8594187143695
 
84.90 Kč
84.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič podlah a povrchů Dřevo & Lamino je účinný prostředek pro čištění a péči o dřevěné a laminované podlahy i další povrchy.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
899 Kč
299.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Soudal
Soudal tmel na dřevo, smrk, 250 g
Kód: 2503631
Kód dod.: 511168
EAN: 8595152112210
 
54.90 Kč
219.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tmel na dřevo je vhodný pro vyrovnávání dřevěných, dřevotřískových, cemento-třískových a ostatních savých podkladů.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Essence
Essence Colour Grip Base Coat podkladový lak na nehty 8 ml
Kód: 2203136
Kód dod.: ES349262
EAN: 4059729349262
100%
48 Kč
6 000Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Podkladový lak Essence Color Grip Base Coat představuje ideální základ pro jakoukoliv úpravu vašich
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Go Wipes Baby Extra Care dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
GoWipes
Go Wipes Baby Extra Care dětské vlhčené ubrousky, 60 ks
Kód: 2507697
Kód dod.: 914010
EAN: 4823071645279
 
39.90 Kč
40 Kč
0.67Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dětské vlhčené ubrousky šetrně čistí jemnou dětskou pokožku a zanechávají ji vláčnou a hydratovanou.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Kód: 2502707
Kód dod.: 301348
EAN: 8595002322912
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
AKCE
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
739.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.