cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Versace Eau Fraiche toaletní voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche toaletní voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
1 941 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Tato pánská vůně Versace je určena sebejistému
Colgate Triple Action Xtra White zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Triple Action Xtra White zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600371
Kód dod.: 885025
EAN: 8718951294721
 
42.90 Kč
572Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s čisticími mikročástečkami pro dodatečné odstraňování skvrn.
AKCE
-14%Sleva
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubní pasta, 75 ml
Elmex®
Elmex Sensitive Plus Complete Protection zubní pasta, 75 ml
Kód: 2507734
Kód dod.: 885328
EAN: 8718951476974
 
94.90 Kč
109.90 Kč
1 265.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta pečuje efektivně o ústa a citlivé zuby a zároveň obnovuje přirozenou bělost zubů.
-6%Sleva
Aroco potravinářské aroma, punčové, 20 ml
Aroco Aroma®
Aroco potravinářské aroma, punčové, 20 ml
Kód: 2502098
Kód dod.: 975034
EAN: 8590105550569
 
29.90 Kč
31.90 Kč
1 495Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Potravinářské aroma s příchutí. S potravinářským aroma snadno ochutíte jakýkoliv druh potravin. Stačí přidat pár kapek tresti.
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1706541
Kód dod.: 6108273
EAN: 5054563231918
100%
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund a zároveň bělí Vaši zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě skvrn.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Versace
Versace Dylan Blue pour Femme parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 1801009
 
EAN: 8011003839117
 
2 505 Kč
25 050Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2017 Nové mistrovské dílo Versace Smyslná, ele
-8%Sleva
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Karl Lagerfeld
Karl Lagerfeld Jeans Urban Pink parfémovaná voda pro ženy 60 ml
Kód: 2500266
Kód dod.: KL016A51
EAN: 3386460160209
 
635 Kč
690 Kč
10 583.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně pro ženy byla uvedena v roce 2025 Květinově-ambrová kompozice Jeans Urban Pink značk
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Giorgio Armani
Giorgio Armani Power of You parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2601107
Kód dod.: LG214700
EAN: 3614274752106
 
2 175 Kč
43 500Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Dámský parfém Emporio Armani Power Of You osl
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Kód: 1902924
Kód dod.: 30.97
EAN: 4019674030974
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné a měkké oční stíny Eyeshadows s hedvábnou texturou se snadno nanášejí a okouzlí výraznou barev
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety v úplně nové revoluční formě. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech
AKCE
-17%Sleva
Well Done čistič sklokeramických a indukčních desek, 750 ml
Well Done
Well Done čistič sklokeramických a indukčních desek, 750 ml
Kód: 1804656
Kód dod.: 710191
EAN: 5998466115633
100%
53.90 Kč
64.90 Kč
71.87Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Díky svému složení čistič sklokeramických desek důkladně a účinně odstraní nečistoty a dodává ošetřovanému skleněnému a keramickému povrchu lesk a zároveň vytvoří na povrchu ochrannou vrstvu.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
2 272 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh na podzim roku 2020 „Vydejte se na překrásné ostrovy, kde se a
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad o objemu 120 l v balení po 10 kusech, rozměry každého pytle jsou 77 × 110 cm, HDPE, síla pytle 40 mikronů.
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Kód: 47168
Kód dod.: 710192
EAN: 4008455330617
100%
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 90 ml + tělové mléko 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502289
Kód dod.: 14542
EAN: 8011003899838
 
2 189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
AUSTIS - Eternal
Eternal lesk akrylátový vrchní barva na dřevo a kov, Ral 9003 bílá, 700 g
Kód: 2502790
Kód dod.: 355251
EAN: 8590892112513
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva pro vrchní lesklé nátěry dřeva a kovových konstrukcí s výbornou odolností na povětrnosti. Je zvláště vhodný pro nátěry okenních a dveřních rámů a těles ústředního topení.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1000 bílá, 2,5 l
Kód: 2503943
Kód dod.: 198119
EAN: 8595073023077
 
969 Kč
387.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Astrid  Glow Expert 4D textilní pleťová maska, 1 ks
Astrid
Astrid Glow Expert 4D textilní pleťová maska, 1 ks
Kód: 2501876
Kód dod.: 821046
EAN: 8592297012191
 
59.90 Kč
59.9Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Textilní pleťová maska pro ty, kteří chtějí rychlý a účinný rozjasňovací a anti-aging zážitek.
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Zenit Solvina
Solvina Original mycí pasta, 450 g
Kód: 35942
Kód dod.: 791018
EAN: 85923867
100%
44.90 Kč
99.78Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů.
Solvina Solmix mycí pasta, 10 kg
Zenit Solvina
Solvina Solmix mycí pasta, 10 kg
Kód: 07837
Kód dod.: 791006
EAN: 8594004378606
80%
584.90 Kč
58.49Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Coyote
Coyote čistič disků, rozprašovač, 500 ml
Kód: 40152
Kód dod.: 480474
EAN: 8590005002670
95%
96.90 Kč
97 Kč
193.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výborně čistí běžné nečistoty a odstraňuje znečištění, vznikající vlivem tření brzdového obložení.
Solvina Solmix mycí pasta, 375 g
Zenit Solvina
Solvina Solmix mycí pasta, 375 g
Kód: 07840
Kód dod.: 791004
EAN: 85923898
 
34.90 Kč
93.07Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tradiční pilinová mycí pasta na ruce s vysokým mycím účinkem. Složky na bázi přírodních materiálů pomáhají čistit pokožku hluboko do pórů. Obsahuje látky, které příznivě působí na pokožku, zanechávají ji hebkou a svěží. Fantazijní parfemace.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.