cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Philips
Baterie Philips Longlife Power AA 4 ks LR6 Mignon 1,5V
Kód: 2506125
Kód dod.: 960960
EAN: 8712581549909
 
44 Kč
11Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kvalitní baterie značky Philips poskytují dobrou kvalitu a dlouhou životnost.
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Jean Paul Gaultier
Jean Paul Gaultier La Belle Rosea parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2602971
 
EAN: 8435415115049
 
2 619 Kč
52 380Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-akvatická vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 Dámská vůně roku 2026 Jean Paul G
Novinky
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Yves Saint Laurent
Yves Saint Laurent Black Opium Pink parfémovaná voda pro ženy 50 ml
Kód: 2603367
Kód dod.: LG275500
EAN: 3614274788822
 
2 639 Kč
52 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová vůně byla uvedena na trh v roce 2026 V odvážném růžovém hávu se představuje YVES SAINT LA
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Colgate®
Colgate Max White One Sensational Mint zubní pasta, 75 ml
Kód: 2600890
Kód dod.: 885059
EAN: 8714789531915
 
89.90 Kč
1 198.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Složení zubní pasty Colgate Max White One s urychlovači bělení bezpečně odstraňuje skvrny a předchází tvorbě zubního kamene, čímž získáte o odstín bělejší zuby už za jeden týden.
Frosch Eko čistič na indukční a sklokeramické desky, 300 ml
Frosch®
Frosch Eko čistič na indukční a sklokeramické desky, 300 ml
Kód: 2103783
Kód dod.: 738072
EAN: 9001531924996
100%
109.90 Kč
366.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na indukční a sklokeramické desky odstraňuje veškeré nečistoty a zanechává dlouhotrvající lesk.
Versace Eau Fraiche toaletní voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eau Fraiche toaletní voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502298
Kód dod.: 14569
EAN: 8011003902958
 
1 941 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2006 Tato pánská vůně Versace je určena sebejistému
AKCE
-1%Sleva
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Repair & Protect Whitening zubní pasta, 75 ml
Kód: 69949
Kód dod.: 885220
EAN: 5054563234247
 
134 Kč
134.90 Kč
1 786.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Místa obnaženého dentinu jsou příčinou citlivých zubů. Se zubní pastou Sensodyne Repair & Protect Whitening je možné tato místa opravit.
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow Pearl perleťové oční stíny 97 Pearly Pink Treasure 0,8 g
Kód: 1902924
Kód dod.: 30.97
EAN: 4019674030974
 
179 Kč
179 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Jemné a měkké oční stíny Eyeshadows s hedvábnou texturou se snadno nanášejí a okouzlí výraznou barev
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Domestos
Domestos čisticí pěna ve spreji na toaletu a koupelnu Power Foam Floral Fresh 435ml
Kód: 2500907
Kód dod.: 715006
EAN: 8720182796424
 
74.90 Kč
172.18Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pěna ve spreji Domestos Power Foam přináší pohodlnější a efektivnější čištění toalety v úplně nové revoluční formě. Speciálně vyvinutý rozprašovač zbaví vaši toaletu virů a bakterií i na těžko dostupných místech
AKCE
-3%Sleva
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Sensodyne
Sensodyne Rapid Relief Whitening rychlá úleva, zubní pasta, 75 ml
Kód: 1706541
Kód dod.: 885119
EAN: 5054563231918
100%
126 Kč
129.90 Kč
1 680Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta, která uleví od bolesti citlivých zubů do 60 sekund a zároveň bělí Vaši zubní sklovinu a pomáhá předcházet tvorbě skvrn.
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Colgate®
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta, 50 ml
Kód: 2602059
Kód dod.: 885182
EAN: 8718951772557
 
114.90 Kč
2 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Colgate Max White Ultra Instantly Whiter zubní pasta pomáhá podpořit bělejší vzhled zubů a svěží dech.
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Closeup
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze zubní pasta, 90 g
Kód: 2501604
Kód dod.: 884980
EAN: 6902088961430
 
29.90 Kč
332.22Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Closeup Everfresh Eucalyptus Freeze – zubní pasta s antibakteriálním účinkem a eukalyptovou svěžestí
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Fino
Fino Power pytle na odpad, 40 µ, 77 × 110 cm, 120 l, 10 ks
Kód: 2505024
Kód dod.: 954420
EAN: 5201314932024
 
99.90 Kč
9.99Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pytle na odpad o objemu 120 l v balení po 10 kusech, rozměry každého pytle jsou 77 × 110 cm, HDPE, síla pytle 40 mikronů.
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Dr. Beckmann®
Dr. Beckmann čistič na skokeramické a indukční desky, rozprašovač, 250 ml
Kód: 47168
Kód dod.: 710192
EAN: 4008455330617
100%
114.90 Kč
459.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistič na sklokeramické desky je speciálně vyvinut pro čištění a péči o všechny sklokeramické desky a žáruodolné dveře pečicích trub.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5400 zeleň tmavá, 4 l
Kód: 2503813
Kód dod.: 202364
EAN: 8595073021097
 
1 229 Kč
1 319 Kč
307.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
-7%Sleva
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1110 šeď světlá, 4 l
Kód: 2503808
Kód dod.: 198720
EAN: 8595073020618
 
1 399 Kč
1 502 Kč
349.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 5149 zeleň světlá, 750 ml
Kód: 2500631
Kód dod.: 193734
EAN: 8595073021004
 
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 750 ml
Kód: 2500623
Kód dod.: 191275
EAN: 8595073020670
100%
312 Kč
416Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6201 chromová žluť, 600 ml
Kód: 2503852
Kód dod.: 195342
EAN: 8595073013887
 
332 Kč
553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
AKCE
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Bakrylex
Bakrylex Univerzál lesk V2066 barva na dřevo a kov, 1000 bílá, 700 g
Kód: 2503250
Kód dod.: 356510
EAN: 8591235011425
 
229 Kč
327.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný, univerzální krycí email pro vnitřní i venkovní nátěry dřeva, dřevotřísky, zdiva, papíru, kovu apod.. Výborně kryje a odolává povětrnostním vlivům.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 2210 okr tmavý, 600 ml
Kód: 2503844
Kód dod.: 191271
EAN: 8595073013696
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6600 dubová žluť, 600 ml
Kód: 2503853
Kód dod.: 195847
EAN: 8595073013900
 
229 Kč
381.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 okr světlý, 4 l
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 6700 okr světlý, 4 l
Kód: 2503914
Kód dod.: 203881
EAN: 8595073021387
 
1 502 Kč
375.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Industrol
Industrol S2013 univerzál lesk vrchní barva na kov a dřevo, 1010 šeď pastelová, 600 ml
Kód: 2503840
Kód dod.: 190309
EAN: 8595073013658
 
262 Kč
436.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K vrchním lesklým nátěrům kovů, dřeva a materiálů jako zdivo pro venkovní i vnitřní použití. Vynikající kryvost, vysoký lesk, velmi dobrá odolnost vůči povětrnosti.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.