cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
AKCE
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Kód: 2502079
Kód dod.: 889007
EAN: 3574661562056
 
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste při používání dvakrát denně. Listerine má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Kód: 2601813
Kód dod.: ES584847
EAN: 4059729584847
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 01 Deep Scroll od značky essence v tmavě hnědém tónu propůjčí rtům
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Kód: 2601829
Kód dod.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte aktuální trendy v líčení se rtěnkou essence BLUR soufflé 03 Hot Offline, jež nabízí hřej
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
960 Kč
9 600Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá - svěží aromatická uvedena na trh v roce 1989. Odráží kouzlo dnešního muže s tradičními hod
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
94.90 Kč
474.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vůně pro muže 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vůně pro muže 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
1 689 Kč
33 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Kód: 2504135
Kód dod.: 243266
EAN: 8591235039306
 
434 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Kód: 2602021
Kód dod.: 976052
EAN: 8594034321979
 
399 Kč
28.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500295
Kód dod.: 731860
EAN: 5999109543882
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní magnolie a květů třešní.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh náhradní náplň Třešňový květ & Malina, 228 ml
Kód: 2508609
Kód dod.: 731912
EAN: 5999109545794
 
149.90 Kč
657.46Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Active Fresh náhradní náplň provoní interiér vůní třešňového květu a malin. Je určena pro difuzér Air Wick Active Fresh.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
839 Kč
899 Kč
279.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.