cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
359 Kč
598.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
AKCE
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Kód: 44447
 
EAN: 8018365500037
 
1 748 Kč
17 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně značky Versace je určena silným a sebejistým mužů
-12%Sleva
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Kód: 58727
 
EAN: 8018365990142
80%
1 475 Kč
1 679 Kč
14 750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerální motorový olej určený pro dvoutaktní motory. Poskytuje spolehlivou ochranu motoru proti opotřebení, korozi a nadměrnému tření, čímž zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost motoru.
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503323
Kód dod.: 560780
EAN: 8590804005766
 
63.90 Kč
64 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada ocelových tmelících stěrech o rozměrech 5, 8, 10, 12 cm.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Kód: 2504412
Kód dod.: 547192
EAN: 8593534691759
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Včetně držáku, vaničky.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
319 Kč
531.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Kód: 2601166
Kód dod.: 721033
EAN: 5000204210729
 
84.90 Kč
1 102.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC závěs Active Clean Citrus Splash pomáhá udržet toaletu svěží při každém spláchnutí. Závěsný blok uvolňuje citrusovou vůni.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.