cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 2,5 l
Kód: 2508382
Kód dod.: 247115
EAN: 8591235099911
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 0,75 l
Kód: 2507320
Kód dod.: 247113
EAN: 8591235099904
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T064 buk 2,5 l
Kód: 2508436
Kód dod.: 247172
EAN: 8591235100150
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 4 l
Kód: 2508414
Kód dod.: 247152
EAN: 8591235100075
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 2,5 l
Kód: 2508448
Kód dod.: 247185
EAN: 8591235100211
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 4 l
Kód: 2507318
Kód dod.: 247111
EAN: 8591235099898
100%
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 4 l
Kód: 2508427
Kód dod.: 247160
EAN: 8591235100105
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 2,5 l
Kód: 2508400
Kód dod.: 247136
EAN: 8591235100006
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 4 l
Kód: 2508406
Kód dod.: 247145
EAN: 8591235100044
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 4 l
Kód: 2507372
Kód dod.: 247180
EAN: 8591235100198
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 2,5 l
Kód: 2507317
Kód dod.: 247109
EAN: 8591235099881
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Parex
PAREX MOP JETSET EXTRA AUTOMATIC úklidová sada
Kód: 2602225
Kód dod.: 577194
EAN: 8680895115526
 
549.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační úklidová sada s automatickým systémem praní a ždímání mopu pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
739.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Duck™
Duck Aqua 4v1 Turquoise Mint Mission WC závěs duopack 2x36 ml
Kód: 2601159
Kód dod.: 719971
EAN: 5000204425130
 
64.90 Kč
901.39Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck Aqua 4in1 Turquoise Mint Mission je závěsný WC blok, který zajišťuje komplexní hygienu toalety při každém spláchnutí. Čistí toaletu, pomáhá proti vodnímu kameni, vytváří aktivní pěnu a zanechává svěží vůni máty s citrusovými tóny.
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Lazurol
Lazurol Aqua Ekohost mat V1305 podlahový lak, 600 g
Kód: 2504212
Kód dod.: 388215
EAN: 8591235042696
 
407 Kč
678.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Uretanakrylátový vodouředitelný lak na dřevo v interiéru. Lak je určený ke zhotovení vysoce kvalitního a odolného povrchu u všech typů dřevěných podlah z tvrdého i měkkého dřeva v interiéru.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.