cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, ořech, 700 g
Kód: 2503615
Kód dod.: 302122
EAN: 8595002322684
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, bezbarvý, 0,7 kg
Kód: 2506543
Kód dod.: 302137
EAN: 8595002321465
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Air Wick®
Air Wick Essential Oils vanilka a santalové dřevo vonné tyčinky, 30 ml
Kód: 2502277
Kód dod.: 734190
EAN: 5999109544322
 
134.90 Kč
4 496.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Air Wick Essential Oils Vanilka a santalové dřevo – vonné tyčinky 30 ml přinášejí do vašeho domova příjemnou, hřejivou vůni kombinace sladké vanilky a jemně dřevitého santalového dřeva.
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 4 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 4 kg
Kód: 2503443
Kód dod.: 394904
EAN: 8594040505806
 
1 375 Kč
343.75Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 7016 šedý antracid, 5 kg
Kód: 2504966
Kód dod.: 328850
EAN: 8595002327252
 
1 579 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Uniflex®
Uniflex PES-TMEL jemný tmel na kov, ocel, kámen, beton a dřevo, 200 g
Kód: 2504547
Kód dod.: 512210
EAN: 8591235062687
 
139 Kč
695Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
UNIFLEX, tmel či lepidlo určené na tmelení středních a větších nerovností, vynikající přilnavost na většině povrchů, především na kov, ocel, kámen, beton, dřevo atd., přetíratelný, pro vnitřní i venkovní použití.​
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
Spokar Cotton úklidová souprava, kbelík, ždímač, mop, 1 sada
Spokar®
Spokar Cotton úklidová souprava, kbelík, ždímač, mop, 1 sada
Kód: 19335
Kód dod.: 577052
EAN: 8010303188086
93%
207 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Úklidová souprava SPOKAR obsahuje kbelík kulatý 10 litrů, ždímač, kovovou hůl, mop bavlněný.
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 30 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 30 ml
Kód: 44445
 
EAN: 8018365500013
 
1 145 Kč
38 166.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace je vytvořena pro sebejistého a silného mu
Versace Eau Fraiche Man sprchový gel 200 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man sprchový gel 200 ml
Kód: 1810936
 
EAN: 8018365500082
 
635 Kč
3 175Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánský parfém Versace je určen pro sebevědomého a silného muž
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame se sk
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508063
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
149 Kč
372.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0240 hnědá střední, 600 ml
Kód: 2504342
Kód dod.: 328619
EAN: 8591235045710
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
839 Kč
899 Kč
279.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0021 ořech, 2,5 l
Kód: 2500596
Kód dod.: 249249
EAN: 8595073018196
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0025 sipo, 750 ml
Kód: 2500603
Kód dod.: 248759
EAN: 8595073020274
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 2,5 l
Kód: 2500597
Kód dod.: 249263
EAN: 8595073018202
 
685 Kč
274Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0023 teak, 4 l
Kód: 2500602
Kód dod.: 249289
EAN: 8595073019391
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Kód: 44447
 
EAN: 8018365500037
 
1 748 Kč
17 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně značky Versace je určena silným a sebejistým mužů
-12%Sleva
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Kód: 58727
 
EAN: 8018365990142
80%
1 475 Kč
1 679 Kč
14 750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 0540 tmavě zelená, 4 l
Kód: 2503860
Kód dod.: 328403
EAN: 8595073022551
 
2 225 Kč
556.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
AKCE
-7%Sleva
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund 2v1 S2160 základní i vrchní barva na kov, 6200 plynárenská žlutá, 600 ml
Kód: 2504125
Kód dod.: 328460
EAN: 8595073022704
 
335 Kč
359 Kč
558.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Základní i vrchní syntetický nátěr na železo. Určen pro zhotovení jednovrstvých venkovních nátěrů ocelových konstrukcí, např. stožárů, mostů, podvozků, plotů, vystavených přímým povětrnostním vlivům.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.