cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Kód: 1804650
Kód dod.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky pohlcující barvu vhodné i do sušičky prádla. Během praní vlivem pracího prostředku a teplé vody některé oděvy pouštějí barvu a způsobují probarvení ostatních oděvů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodními mořskými minerály a povzbuzující vůní oceánu dodá pleti hydrataci a osvěžení.
Novinky
truckZdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
3 309 Kč
33 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Astrid Rose Premium 55+ zpevňující a vyplňující noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Rose Premium 55+ zpevňující a vyplňující noční krém, 50 ml
Kód: 2602086
Kód dod.: 820448
EAN: 8592297009856
 
229.90 Kč
4 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Astrid Rose Premium zpevňující a vyplňující noční krém posiluje a vyživuje vaši pokožku každou noc, a zároveň ji zanechává pružnější a hydratovanou.
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Astrid
Astrid Almond Care mandlový výživný denní a noční krém, 50 ml
Kód: 98365
Kód dod.: 822608
EAN: 8592297000068
 
119.90 Kč
2 398Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Mandlový výživný denní a noční krém zjemňuje, posiluje a hloubkově vyživuje suchou a velmi suchou pleť.
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Air Wick®
Air Wick Active Fresh Magnolie & Květy třešní osvěžovač vzduchu, 75 ml
Kód: 2500295
Kód dod.: 731860
EAN: 5999109543882
 
109.90 Kč
1 465.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Elegantní osvěžovač vzduchu, který příjemně provoní váš domov vůní magnolie a květů třešní.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0020 kaštan, 750 ml
Kód: 2500593
Kód dod.: 249217
EAN: 8595073020236
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 750 ml
Kód: 2500589
Kód dod.: 249004
EAN: 8595073020212
 
202 Kč
269.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2508147
Kód dod.: 246311
EAN: 8591235098921
 
945 Kč
315Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 2,5 + 0,5 l
Kód: 2504970
Kód dod.: 246321
EAN: 8591235081046
 
839 Kč
899 Kč
279.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 08 The Final Rose, 8 ml
Kód: 2601704
Kód dod.: ES585486
EAN: 4059729585486
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Docílejte elegantního a zářivě lesklého gelového efektu na nehtech během chvilky. S lakem essence 0
-5%Sleva
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Artdeco
Artdeco Rubicell Applicator For Duo Box oční aplikátor 1 kus
Kód: 87446
Kód dod.: 6017
EAN: 4019674060179
 
36 Kč
38 Kč
36Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
mini jednostranný oční aplikátor pěnový aplikátor lze použít do magnetického boxu Duo
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
TZMO - Matopat
Matopat Art barevné náplasti 19 x 76 mm 12 kusů
Kód: 2407183
Kód dod.: 905227
EAN: 5900516106133
 
29.90 Kč
2.49Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náplasti, které nejen chrání, ale i stylově doplňují váš vzhled díky barevným vzorům.
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Dove®
Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji 150 ml
Kód: 2305687
Kód dod.: 835099
EAN: 8720181291623
 
79.90 Kč
532.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Objevte Dove Advanced Care Invisible Dry antiperspirant ve spreji pro 72hodinovou ochranu, svěží podpaží a navíc bez skvrn na oblečení.
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Artdeco
Artdeco Luminous Face Primer rozjasňující báze pod make-up 25 ml
Kód: 2401631
Kód dod.: 46071
EAN: 4052136237610
 
491 Kč
19 640Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rozjasněte svou tvář přirozeným leskem díky této mimořádně jemné podkladové bázi. Její lehká a hedvá
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 895 Venus 0,8 g
Kód: 2509062
Kód dod.: 30.895
EAN: 4052136305548
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Artdeco v odstínu 895 Venus nabízí jemný a elegantní tón se sametově třpytivou texturou, j
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Cooling Crystals 125 ml
Kód: 2600094
Kód dod.: 885179
EAN: 8718951313675
 
84.90 Kč
679.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta přináší intenzivní a dlouhotrvající svěžest díky chladivým krystalkům, pomáhá chránit před zubním kazem a zanechává dech svěží až 10× déle.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
AKCE
-2%Sleva
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Corega
Corega Power Max fixační krém na zubní náhrady bez příchuti 40 g
Kód: 1803451
Kód dod.: 900021
EAN: 5054563036100
 
142 Kč
144.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max je fixační krém pro částečné i úplné snímatelné zubní náhrady, který zajišťuje maximální fixaci a pohodlí po celý den.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.