cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 0,75 l
Kód: 2508368
Kód dod.: 247100
EAN: 8591235099843
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T021 ořech 4 l
Kód: 2508384
Kód dod.: 247117
EAN: 8591235099928
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 2,5 l
Kód: 2507371
Kód dod.: 247179
EAN: 8591235100181
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 3-10 Tmavě hnědý
Kód: 74021
Kód dod.: 870366
EAN: 9000100840743
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Intenzivní péče bez amoniaku. Dlouhotrvající a šetrné olejové barvení bez amoniaku a 100% profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 6-80 Oříškově plavý
Kód: 74023
Kód dod.: 870360
EAN: 9000100840897
80%
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Barva na vlasy Syoss Oleo Intense s olejovou recepturou bez obsahu amoniaku poskytuje dlouhotrvající, šetrné barvení a profesionální krytí šedin.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 1-10 Intenzivně černý
Kód: 72899
Kód dod.: 870355
EAN: 9000100815277
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Syoss Oleo Intense – olejem posílené dlouhotrvající barvení bez amoniaku pro pocit silných a zdravých vlasů.
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 870368
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
L'Oréal Paris
L'Oréal Casting Crème Gloss barva na vlasy kokosová pusinka 1021
Kód: 2603431
Kód dod.: 870404
EAN: 3600521831342
 
159.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kokosová pusinka 1021 barva na vlasy. Objevte novou ochrannou barvu bez amoniaku pro intenzivní a zářivé odlesky a optimální krytí šedin. Zářivé a smyslné barvy.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Kód: 2502079
Kód dod.: 889007
EAN: 3574661562056
 
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste při používání dvakrát denně. Listerine má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný.
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Kód: 2601813
Kód dod.: ES584847
EAN: 4059729584847
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 01 Deep Scroll od značky essence v tmavě hnědém tónu propůjčí rtům
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Kód: 2601829
Kód dod.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte aktuální trendy v líčení se rtěnkou essence BLUR soufflé 03 Hot Offline, jež nabízí hřej
UNIBAL O2025 fermežová barva na dřevo a kov samozákladující, 8440 červenohnědá, 1 kg
Unibal
UNIBAL O2025 fermežová barva na dřevo a kov samozákladující, 8440 červenohnědá, 1 kg
Kód: 2502696
Kód dod.: 264280
EAN: 8590882100599
 
315 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro vnitřní prostředí jako základní i vrchní nátěry dřeva a kovu. Pro venkovní prostředí jako základní barva. Není určena pro nátěry přicházející do přímého styku s pitnou vodou, potravinami, krmivy a pro nátěry dětského nábytku a hraček.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Kód: 2500552
Kód dod.: 3.295
EAN: 4052136276091
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Pearly Deceptive White od Artdeco představuje skvělou volbu pro decentní denní líčení i vý
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Mixa
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Kód: 71956
Kód dod.: 820263
EAN: 3600550304794
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vyživující krém na ruce představuje koncentrované ošetření s mimořádně účinnými látkami. Poko
AKCE
-18%Sleva
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Kód: 1804650
Kód dod.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
44.90 Kč
54.90 Kč
3.74Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky pohlcující barvu vhodné i do sušičky prádla. Během praní vlivem pracího prostředku a teplé vody některé oděvy pouštějí barvu a způsobují probarvení ostatních oděvů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodními mořskými minerály a povzbuzující vůní oceánu dodá pleti hydrataci a osvěžení.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.