cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-9%Sleva
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Artdeco
Artdeco Soft Eye Liner Waterproof tužka na oči 48 Midnight 1,2 g
Kód: 2500550
Kód dod.: 221.48
EAN: 4052136276053
 
218 Kč
239 Kč
218 000Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Hledáte-li precizní, voděodolné linky s dlouhou výdrží, je tužka na oči Soft Eye Liner Waterproof od
-2%Sleva
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Artdeco
Artdeco Art Couture Nail Lacquer lak na nehty 602 Fairytale 10 ml
Kód: 2500539
Kód dod.: 111.602
EAN: 4052136275834
 
245 Kč
249 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte luxusní lak na nehty Art Couture Nail Lacquer od značky Artdeco, který v sobě kombinuje
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
DKNY Donna Karan
DKNY Donna Karan Ice Pop Berry Bliss tělová mlha 250 ml
Kód: 2500969
Kód dod.: 14456
EAN: 085715962102
 
457 Kč
1 828Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinová ovocná gurmánská vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 DKNY Be Delicious Ice Pop
Lazura na dřevo, ořech, 10 l
Barvy a laky Hostivař
Lazura na dřevo, ořech, 10 l
Kód: 2507788
Kód dod.: 395186
EAN: 8591235100600
 
439 Kč
43.9Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo zvýrazňuje kresbu dřeva.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 5-60 světlá čokoládová hnědá 60 ml
Kód: 2508719
Kód dod.: 870709
EAN: 9000101746105
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 5-60 Světlá čokoládová hnědá je luxusní krémová barva na vlasy, která nabízí intenzivní, dlouhotrvající odstín s přirozeným čokoládovým tónem.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 8-0 přirozená světlá blond 60 ml
Kód: 2508711
Kód dod.: 870701
EAN: 9000101744941
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 8-0 Přirozená světlá blond je permanentní barva na vlasy, která nabízí přirozený a svěží odstín světlé blond s jemným teplým nádechem.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Colgate®
Colgate zubní pasta Max Fresh Fruit Fusion Zesty Lime, 75 ml
Kód: 2600976
Kód dod.: 885191
EAN: 8850006952726
 
74.90 Kč
998.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Zubní pasta s Ultrafreeze technologií nabízí senzační kombinaci šťavnatých citrusů, která probudí vaše smysly a dodá vám svěží dech
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 01 Deep Scroll, 3,6 ml
Kód: 2601813
Kód dod.: ES584847
EAN: 4059729584847
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krémová matná rtěnka BLUR Soufflé 01 Deep Scroll od značky essence v tmavě hnědém tónu propůjčí rtům
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Essence
Essence matný krém na rty BLUR soufflé 03 Hot Offline, 3,6 ml
Kód: 2601829
Kód dod.: ES584885
EAN: 4059729584885
 
87 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vyzkoušejte aktuální trendy v líčení se rtěnkou essence BLUR soufflé 03 Hot Offline, jež nabízí hřej
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Listerine®
Listerine ústní voda Fresh Ginger & Lime Mild Taste, 500 ml
Kód: 2502079
Kód dod.: 889007
EAN: 3574661562056
 
124.90 Kč
249.8Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ústní voda Listerine Fresh Ginger & Lime Mild Taste při používání dvakrát denně. Listerine má antibakteriální účinek - klinicky prokázaný.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Lazurol
LAZUROL tixotropní nestékající lak na kov a dřevo S1091, bezbarvý mat, 750 ml
Kód: 2504135
Kód dod.: 243266
EAN: 8591235039306
 
434 Kč
578.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Ke zhotovení transparentního nátěru dřeva nebo kovu především na svislých nebo šikmých plochách, například nátěr obložení stěn, podbití stropu apod. Je vhodný pro vnitřní i venkovní použití.
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Silica Happy
Silica Happy Cool Pet Meadow Fresh silikonové stelivo s vůní, 14 l
Kód: 2602021
Kód dod.: 976052
EAN: 8594034321979
 
399 Kč
28.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
100% bezprašná podestýlka, bez zápachu, s vůní, netoxická, vhodná pro alergiky, s vysokou schopností absorbce. Je šetrná k životnímu prostředí.
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Creme barva na vlasy, 9N The Nudes Velmi světlá blond
Kód: 96579
Kód dod.: 870172
EAN: 3600541916661
 
104.90 Kč
2 622.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající, intenzivně pečující barva na vlasy obsahující přírodní olivový olej, který proniká hluboko do struktury vlasů, a tak během barvení zároveň o vlasy pečuje.
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D3 je lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytváří elastické spoje s vysokou pevností, nemá vliv na ostří obráběcích strojů.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-5%Sleva
Artdeco Metallic Eye Liner dlouhotrvající metalická oční linka 48 Metallic Starlight 1 g
Artdeco
Artdeco Metallic Eye Liner dlouhotrvající metalická oční linka 48 Metallic Starlight 1 g
Kód: 2509056
Kód dod.: 224.48
EAN: 4052136305395
 
245 Kč
259 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S oční linkou Artdeco Metallic Long-Lasting v odstínu 33 Metallic Universe získáte sytou barvu a osl
AKCE
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Corega
Corega Power Max upevnění + komfort fixační krém na zubní protézu 40 g
Kód: 2602938
Kód dod.: 900027
EAN: 5054563123701
 
79.90 Kč
1 997.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Corega Power Max Upevnění + Komfort fixační krém na zubní protézu 40 g je fixační krém určený pro částečné i celkové zubní náhrady.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.