cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan, 750 ml
Kód: 2503034
Kód dod.: 246405
EAN: 8595073025866
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak, 4,5 l
Kód: 2503005
Kód dod.: 246323
EAN: 8595073026696
 
1 475 Kč
327.78Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
AKCE
Parodontax ústní voda Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Parodontax®
Parodontax ústní voda Active Gum Health Fresh Mint, 500 ml
Kód: 2601437
Kód dod.: 889053
EAN: 5054563051332
 
160 Kč
320Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Parodontax Active Gum Health Fresh Mint ústní voda s fluoridem bez alkoholu. Používejte jako každodenní součást pravidelné péče o Vaši ústní dutinu. Pomůže Vám udržet zdravější dásně a silnější zuby.
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Bakrylex
Bakrylex V1302 univerzál mat disperzní lak na dřevo bezbarvý, 300 g
Kód: 2601664
Kód dod.: 388164
EAN: 8591235106237
 
136 Kč
453.33Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodouředitelný akrylátový bezbarvý lak určený k interiérovému lakování tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných a korkových obkladů, překližky apod.
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 750 ml
Lazurol
Lazurol Gold S1037 silnovrstvá lazura na dřevo T000 bezbarvá, 750 ml
Kód: 2503032
Kód dod.: 246400
EAN: 8595073025842
 
439 Kč
585.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Určena k dlouhodobým ochranným barevným transparentním nátěrům měkkého i tvrdého dřeva vystaveného povětrnostním vlivům i pro nátěry v interiéru.
AKCE
-7%Sleva
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Topdecor S1035 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr, 2,5 l
Kód: 2503209
Kód dod.: 246327
EAN: 8595073025620
 
839 Kč
899 Kč
335.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazura na dřevo s UV filtrem a směsí olejů k ochranným nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům, i k nátěrům v interiérech.
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Epolex s1300 lesk dvousložkový lak na dřevo + tužidlo, 840 g
Kód: 2504538
Kód dod.: 258157
EAN: 8591235060157
 
559 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak je určen ke zhotovení vysoce lesklých, tvrdých, transparentních nátěrů dřeva, vláknitých desek, kovů a některých druhů plastických hmot a k napouštění savých podkladů (např. beton, zdivo).
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující tělový krém speciálně vyvinutý, aby poskytl pokročilou péči projevům extrémně suché pokožky.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 359 Kč
2 679 Kč
294.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-15%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
269 Kč
315 Kč
384.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-8%Sleva
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Sedlácká lazura na dřevo, ořech tmavý 0,7 kg
Kód: 2505881
Kód dod.: 394828
EAN: 8595718000203
 
307 Kč
335 Kč
438.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodou ředitelná lazura na dřevo. Je určena pro venkovní a vnitřní prostředí, k průmyslové výrobě, pro řemeslnické práce a hobby použití. Chrání dřevo před UV zářením. Vytváří hedvábně lesklé, na omak příjemné sametové povrchy.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, pinie, 0,7 kg
Kód: 2503622
Kód dod.: 302118
EAN: 8595002320079
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Garnier
Garnier Color Naturals Créme barva na vlasy 7N Nude tmavá blond
Kód: 96577
Kód dod.: 870174
EAN: 3600541915800
 
104.90 Kč
1 748.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dejte svým vlasům dvojitou péči s jediným produktem Garnier Color Naturals Creme.
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Lazurol
Lazurol Aqua S Akryl V1302 mat lak na dřevo 5 kg
Kód: 2504492
Kód dod.: 388588
EAN: 8591235058017
 
1 819 Kč
363.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Disperzní lak s dekorativním vzhledem a vynikajícím rozlivem. Používá se k provádění nátěrů tvrdého i měkkého dřeva, nábytkových dílů, dřevěných obkladů, překližky apod. v interiéru.
-7%Sleva
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Essence
Essence Birthday Fun mini lak na nehty 05 5 ml
Kód: 2500450
 
EAN: 4059729518972
 
27 Kč
29 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Užijte si spoustu zábavy v každodenním životě s mini lakem na nehty Birthday Fun od essence. Jemný t
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Ziaja
Ziaja Hedvábné proteiny a provitamín B5 krém na ruce 100 ml
Kód: 2508365
Kód dod.: 820303
EAN: 5901887028932
 
39.90 Kč
399Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rukám dokonalou péči s Ziaja krémem na ruce s hedvábnými proteiny a provitamínem B5.
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Nivea®
Nivea Sprej antiperspirant Men Derma Dry Control 150ml
Kód: 2506919
Kód dod.: 837085
EAN: 4005900953841
 
99.90 Kč
666Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nivea Men Derma Dry Control – maximální sucho, maximální komfort!
-7%Sleva
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
COACH
Coach Green toaletní voda pro muže 100 ml
Kód: 2303770
Kód dod.: CC018A01
EAN: 3386460141253
 
1 392 Kč
1 499 Kč
13 920Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pánská dřevitá, ovocná vůně představená v roce 2023   Dopřejte si útěk do zeleně přímo uprostřed v
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Lilien
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny 100 ml
Kód: 2600724
Kód dod.: 799149
EAN: 8596048011600
 
79.90 Kč
799Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lilien Kids zinkový krém na opruzeniny je speciálně vyvinutý pro ochranu jemné a citlivé pokožky dětí v oblasti plen.
AKCE
-11%Sleva
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Henkel Fa
Fa Passionfruit Feel Refreshed deodorant 150 ml
Kód: 2600539
Kód dod.: 835079
EAN: 9000101726732
 
49 Kč
55 Kč
326.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Fa Passionfruit deodorant s vůní marakuji a kokosové vody. Nezanechává skvrny a poskytuje až 48h ochranu proti tělesnému pachu.
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
ALPA MASÁŽNÍ KRÉM S KAŠTANEM 40 ML 7853
Kód: 2603241
Kód dod.: 812032
EAN: 8594001777853
 
42.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0022 palisandr, 4 l
Kód: 2502743
Kód dod.: 249267
EAN: 8595073019278
 
1 025 Kč
256.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 4 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0000 bezbarvý, 4 l
Kód: 2504064
Kód dod.: 249015
EAN: 8595073019353
 
909 Kč
227.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.