cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Henkel Syoss
Syoss Oleo Intense olejová barva na vlasy 5-92 Zářivě Červený
Kód: 72913
Kód dod.: 1738053
EAN: 9000100814737
 
179.90 Kč
3 598Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dlouhotrvající olejová barva bez amoniaku s technologií posilovače s oleji.
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Glade by brise®
Glade vonné tyčinky Warm Apple Pie 50 ml
Kód: 2507995
Kód dod.: 725081
EAN: 5000204412116
 
164.90 Kč
3 298Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dekorační vonné tyčinky s vůní připomínající právě upečený jablečný koláč se skořicí.
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Vileda®
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks
Kód: 2508463
Kód dod.: 588708
EAN: 4023103252509
 
109.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vileda Flex & Catch náhrada k prachovce 5 ks je sada náhradních utěrek určená pro prachovku Vileda Flex & Catch, která efektivně odstraňuje prach, chlupy a drobné nečistoty z různých povrchů.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0605 slonová kost, 700 g
Kód: 2504905
Kód dod.: 262409
EAN: 8594166557192
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
AKCE
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0010 bílá, 2,5 l
Kód: 2500592
Kód dod.: 249052
EAN: 8595073018172
 
629 Kč
251.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
AKCE
-7%Sleva
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0280 palisandr, 700 g
Kód: 2504910
Kód dod.: 262442
EAN: 8594166557376
 
277 Kč
299 Kč
395.71Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Sokrates
Sokrates sedlácká barva na dřevo, 0260 hnědá, 700 g
Kód: 2504909
Kód dod.: 262436
EAN: 8594166557345
 
299 Kč
427.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Krycí barva na bázi modifikované fermeže s olejem ve vodě. Extrémně penetrující krycí vodou ředitelná barva na dřevo určená pro hobby i profesionální použití ve venkovním i vnitřním prostředí.
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Styl Larrin®
Larrin Plus 3v1 Mountain Fresh WC blok náhradní náplň, vůně hor, 40 g
Kód: 02640
Kód dod.: 719016
EAN: 8595000910555
100%
19.90 Kč
497.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Čistící a dezodorační přípravek pro WC-mísy a sanitární zařízení. Tuhá hmota voskovitého charakteru, která je směsí povrchově aktivních látek aniontového a neiontového charakteru, parfému, barviva a pomocných látek.
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Calvin Klein
Calvin Klein Eternity for Men toaletní voda 100 ml
Kód: 27909
 
EAN: 088300605514
 
960 Kč
9 600Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá - svěží aromatická uvedena na trh v roce 1989. Odráží kouzlo dnešního muže s tradičními hod
AKCE
-16%Sleva
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
BC Bione Cosmetics
BIO BIONE Cannabis Bylinný balzám FORTE 200 ml
Kód: 2508561
Kód dod.: 812092
EAN: 8595061615819
 
79.90 Kč
94.90 Kč
399.5Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný masážní emulgel přináší intenzivní bylinnou péči a rychlý pocit úlevy namáhaným svalům, kloubům a nohám.
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vůně pro muže 50 ml
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu parfémovaná vůně pro muže 50 ml
Kód: 2602855
Kód dod.: LC022A02
EAN: 3386460172745
 
1 689 Kč
33 780Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Sokrates
Sokrates Lazurit Plus středněvrstvá lazura na dřevo, bezbarvá, 0,7 kg
Kód: 2503442
Kód dod.: 394903
EAN: 8594040505967
 
272 Kč
388.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Středněvrstvá lazura alkydová k nátěrům dřeva pro venkovní i vnitřní prostředí na bázi hybridního alkydu. Nátěr je dokonale rezistentní k napadení houbami a pod. Penetruje dřevěný podklad, zpevňuje povrch a blokuje pronikání vody.
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Mixa
Mixa Hand Cream Intense Nourishment Intenzivní vyživující krém na ruce 100 ml
Kód: 71956
Kód dod.: 820263
EAN: 3600550304794
100%
99.90 Kč
999Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vysoce vyživující krém na ruce představuje koncentrované ošetření s mimořádně účinnými látkami. Poko
AKCE
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Well Done
Well Done Fine Color Magnet Summer ubrousky do sušičky i pračky 12 ks
Kód: 1804650
Kód dod.: 761220
EAN: 5998466114681
93%
52 Kč
4.33Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vonné ubrousky pohlcující barvu vhodné i do sušičky prádla. Během praní vlivem pracího prostředku a teplé vody některé oděvy pouštějí barvu a způsobují probarvení ostatních oděvů.
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy 10-55 chladná stříbrná blond 60 ml
Kód: 2507912
Kód dod.: 870718
EAN: 9000101747621
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme 10-55 – Chladná stříbrná blond je krémová barva na vlasy, která poskytuje moderní, elegantní studený blond odstín se stříbrnými reflexy.
-9%Sleva
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Artdeco
Artdeco Eye Shadow oční stíny 295 Pearly Deceptive White 0,8 g
Kód: 2500552
Kód dod.: 3.295
EAN: 4052136276091
 
163 Kč
179 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Oční stín Pearly Deceptive White od Artdeco představuje skvělou volbu pro decentní denní líčení i vý
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Henkel Schwarzkopf
Schwarzkopf Creme Supreme barva na vlasy L1++ Etrémní zesvětlovač plus 60 ml
Kód: 2508720
Kód dod.: 870710
EAN: 9000101746327
 
199.90 Kč
3 331.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Schwarzkopf Creme Supreme L1++ Extrémní zesvětlovač Plus je profesionální zesvětlující barva na vlasy určená pro dosažení až o 9 odstínů světlejšího tónu.
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Nivea®
Nivea Men Fresh Ocean 3 v 1 Sprchový gel 250ml
Kód: 2507085
Kód dod.: 795691
EAN: 4006000100937
 
99.90 Kč
399.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Sprchový gel 3 v 1 na tělo, tvář a vlasy s přírodními mořskými minerály a povzbuzující vůní oceánu dodá pleti hydrataci a osvěžení.
Novinky
truckZdarma
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Hugo Boss
Hugo Boss Bottled Beyond For Her parfémovaná voda pro ženy 100 ml
Kód: 2603450
 
EAN: 3616307208550
 
3 309 Kč
33 090Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2026 BOSS Bottled Beyond Eau de Parfu
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Indulona®
Indulona Atopiredu pečující tělový krém, 200 ml
Kód: 2400436
Kód dod.: 810575
EAN: 8592297010111
 
159.90 Kč
799.5Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pečující tělový krém speciálně vyvinutý, aby poskytl pokročilou péči projevům extrémně suché pokožky.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 8 kg
Kód: 2503617
Kód dod.: 302133
EAN: 8595002322745
 
2 679 Kč
334.88Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 700 g
Kód: 2504404
Kód dod.: 302104
EAN: 8595002324022
 
315 Kč
450Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, kaštan, 700 g
Kód: 2504519
Kód dod.: 302096
EAN: 8595002324077
 
325 Kč
464.29Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.