cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Ceys®
Ceys Professional D2D3 lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2601414
Kód dod.: 502927
EAN: 8411519716184
 
145 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lepidlo na dřevo s přírodními vlákny, díky kterým dosahuje maximální výsledné odolnosti až 170 kg/cm². Po zaschnutí má vzhled dřeva. Speciální lepidlo pro lepení všech druhů dřeva, aglomerátů, laminátů, překližek, vrstvených materiálů, prken.
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Kód: 2507335
Kód dod.: 247141
EAN: 8591235100020
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Kód: 2504967
Kód dod.: 328858
EAN: 8595002327139
 
1 659 Kč
1 739 Kč
331.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Kód: 2502867
Kód dod.: 500513
EAN: 8594825000922
 
235 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Kód: 44447
 
EAN: 8018365500037
 
1 748 Kč
17 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně značky Versace je určena silným a sebejistým mužů
-12%Sleva
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Kód: 58727
 
EAN: 8018365990142
80%
1 475 Kč
1 679 Kč
14 750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
771 Kč
10 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503323
Kód dod.: 560780
EAN: 8590804005766
 
63.90 Kč
64 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada ocelových tmelících stěrech o rozměrech 5, 8, 10, 12 cm.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.