cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 100 ml
Kód: 44447
 
EAN: 8018365500037
 
1 748 Kč
17 480Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně značky Versace je určena silným a sebejistým mužů
-12%Sleva
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man voda po holení 100 ml
Kód: 58727
 
EAN: 8018365990142
80%
1 475 Kč
1 679 Kč
14 750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Kód: 2502707
Kód dod.: 301348
EAN: 8595002322912
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, 5 - 8 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503323
Kód dod.: 560780
EAN: 8590804005766
 
63.90 Kč
64 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada ocelových tmelících stěrech o rozměrech 5, 8, 10, 12 cm.
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Yellow Diamond Pour Femme toaletní voda 50 ml + tělové mléko 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502290
Kód dod.: 14541
EAN: 8011003902828
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově - ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2011 Toaletní voda pro ženy Versace Yel
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerální motorový olej určený pro dvoutaktní motory. Poskytuje spolehlivou ochranu motoru proti opotřebení, korozi a nadměrnému tření, čímž zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost motoru.
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6014 olivová zelenožlutá mat, 400 ml
Kód: 2508795
Kód dod.: 107074
EAN: 8592884013402
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 750 g
Kód: 2502875
Kód dod.: 501745
EAN: 5411183039476
 
329 Kč
438.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
AKCE
-15%Sleva
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Bisil
Bisil barva na beton pod vodu, voděodolná, 0100 bílá, 3,5 kg
Kód: 2502680
Kód dod.: 242915
EAN: 8590518341358
 
1 467 Kč
1 729 Kč
419.14Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Email se zvýšenou odolností vůči UV záření ,který je určen k vodotěsným nátěrům, stěn vodních nádrží, silážních jímek a plaveckých bazénů, též pro povrchovou úpravu ocelových konstrukcí a eternitových střech.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 4 l
Kód: 2508402
Kód dod.: 247138
EAN: 8591235100013
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 4 l
Kód: 2508450
Kód dod.: 247187
EAN: 8591235100228
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T083 višeň 0,75 l
Kód: 2507373
Kód dod.: 247183
EAN: 8591235100204
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 4 l
Kód: 2507362
Kód dod.: 247167
EAN: 8591235100136
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 4 l
Kód: 2508390
Kód dod.: 247124
EAN: 8591235099959
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 0,75 l
Kód: 2507335
Kód dod.: 247141
EAN: 8591235100020
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Montblanc Explorer Extreme parfém 60 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro muže
Mont Blanc
Montblanc Explorer Extreme parfém 60 ml + sprchový gel 100 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502262
Kód dod.: 14667
EAN: 3386460155755
 
1 638 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Pánský parfém Montblanc Explorer Extreme Parf
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Parex
PAREX MOP TORNADO 360° rotační úklidová sada
Kód: 2602191
Kód dod.: 577187
EAN: 8699971793619
 
599 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktická rotační úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro rychlé a pohodlné vytírání bez namáčení rukou.
-1%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Kód: 2501351
Kód dod.: 14509
EAN: 8011003903733
 
991 Kč
999 Kč
9 910Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.