cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
-1%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Kód: 2501351
Kód dod.: 14509
EAN: 8011003903733
 
991 Kč
999 Kč
9 910Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Rallye sprej je univerzální lak v akrylátovém provedení. Velmi rychleschnoucí s vysokou kryvostí a odolností proti vlivům počasí.
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou 8h Matte Comfort Lipliner od essence vykreslíte kontury rtů zcela bez námahy. Voděodolná tu
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503328
Kód dod.: 560782
EAN: 8593534840812
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada plastových tmelících stěrech o rozměrech 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 12 cm.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
1 245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
1 595 Kč
398.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
6 969 Kč
387.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
AKCE
-14%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, teak, 700 g
Kód: 2504522
Kód dod.: 302090
EAN: 8595002324039
 
279 Kč
325 Kč
398.57Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, jantar, 3,5 kg
Kód: 2502718
Kód dod.: 302105
EAN: 8595002319318
 
1 209 Kč
345.43Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
AKCE
-12%Sleva
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Detecha®
Karbolineum Extra 3v1 lazura na dřevo, dub, 3,5 kg
Kód: 2503616
Kód dod.: 302130
EAN: 8595002322738
 
1 169 Kč
1 325 Kč
334Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Moderní impregnační nátěrová hmota s dekorativními vlastnostmi. Působí jako účinné hluboko penetrující napouštědlo a zároveň jako vrchní ochranný nátěr v deseti barevných odstínech.
-6%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2501348
Kód dod.: 14506
EAN: 8011003890972
 
1 693 Kč
1 799 Kč
33 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Kód: 43181
Kód dod.: 727093
EAN: 8595025820860
100%
69.90 Kč
1 553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí k provonění koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.