cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0530 zelená, 2,5 l
Kód: 2504362
Kód dod.: 328639
EAN: 8591235045819
 
1 635 Kč
654Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0440 modrá, 2,5 l
Kód: 2504360
Kód dod.: 328633
EAN: 8591235045789
 
1 375 Kč
550Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0199 černá, 4 l
Kód: 2504355
Kód dod.: 328617
EAN: 8591235045703
 
2 115 Kč
528.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, červenohnědá, 5 kg
Kód: 2504964
Kód dod.: 328829
EAN: 8595002327054
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
2 259 Kč
22 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Luxol
Luxol Originál tenkovrstvá lazura na dřevo, 0021 ořech, 3,5 l
Kód: 2504948
Kód dod.: 250540
EAN: 8590627988109
 
955 Kč
272.86Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
1 595 Kč
398.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
6 969 Kč
387.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
-1%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Kód: 2501351
Kód dod.: 14509
EAN: 8011003903733
 
991 Kč
999 Kč
9 910Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Carlson
Carlson SAE 40 Extra M2T minerální motorový olej pro dvoutaktní motory, 1 l
Kód: 2507606
Kód dod.: 485610
EAN: 8591522330956
 
189 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Carlson SAE 40 Extra M2T je minerální motorový olej určený pro dvoutaktní motory. Poskytuje spolehlivou ochranu motoru proti opotřebení, korozi a nadměrnému tření, čímž zajišťuje hladký chod a dlouhou životnost motoru.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
2 272 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh na podzim roku 2020 „Vydejte se na překrásné ostrovy, kde se a
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503328
Kód dod.: 560782
EAN: 8593534840812
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada plastových tmelících stěrech o rozměrech 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 12 cm.
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Spokar®
Spokar Filc lakovací váleček sada vanička a držák, 100 mm
Kód: 2504412
Kód dod.: 547192
EAN: 8593534691759
 
112 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyester, velmi hustý plyš 4 mm, pro kvalitní vrchní lakování, pro všechny druhy barev a laků. Včetně držáku, vaničky.
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Lazurol
Lazurol Classic S1023 tenkovrstvá lazura na dřevo s obsahem olejů, 0051 zeleň jedle, 750 l
Kód: 2500605
Kód dod.: 249520
EAN: 8595073020281
 
223 Kč
297.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
K ochranným lazurovacím nátěrům měkkého i tvrdého dřeva, vystaveného povětrnostním vlivům i k nátěrům v interiérech. Chrání dřevo před účinky UV záření. Obsahuje přírodní olej.
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Hostagrund
Hostagrund Prim 3v1 S2177 základní i vrchní barva na kov, 0280 hnědá tmavě, 600 ml
Kód: 2504343
Kód dod.: 328625
EAN: 8591235045741
 
352 Kč
586.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Multifunkční základní i vrchní antikorozní polomatná barva. Ideální pro nátěry ocelových materiálů a zoxidovaných pozinkovaných povrchů jako např. střechy, kovové konstrukce, stožáry, ploty, sloupy, vrata apod.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503110
Kód dod.: 500512
EAN: 8594825009291
 
144.90 Kč
289.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D2 je univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D3 disperzní lepidlo na dřevo, aplikátor, 500 g
Kód: 2503129
Kód dod.: 500550
EAN: 8594825000939
 
129.90 Kč
259.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dispercoll D3 je lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě D3 (exteriér bez trvalého styku s vodou), vytváří elastické spoje s vysokou pevností, nemá vliv na ostří obráběcích strojů.
-9%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gel pro muže 250 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme sprchový gel pro muže 250 ml
Kód: 2501352
Kód dod.: 14511
EAN: 8011003903696
 
771 Kč
849 Kč
3 084Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Tomil® Air Menline
Air Menline Marine Wave náplň do osvěžovač vzduchu 3× 15 ml
Kód: 43181
Kód dod.: 6088
EAN: 8595025820860
100%
69.90 Kč
1 553.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Koncentrovaný aerosolový osvěžovač vzduchu. Jediné stisknutí stačí k provonění koupelny nebo toalety dlouhotrvající svěží vůní.
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Duck™
Duck Active Clean Citrus Splash WC závěs do toalety, 2 × 38,6 g
Kód: 2601166
Kód dod.: 721033
EAN: 5000204210729
 
84.90 Kč
1 102.6Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Duck WC závěs Active Clean Citrus Splash pomáhá udržet toaletu svěží při každém spláchnutí. Závěsný blok uvolňuje citrusovou vůni.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
1 245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.