cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Kód: 2502868
Kód dod.: 500515
EAN: 8594825000946
 
891.90 Kč
178.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
1 245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Vileda®
Vileda Ultramax Set Box kompletní sada mopu na podlahu
Kód: 2504632
Kód dod.: 577122
EAN: 4023103143890
 
739.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Praktický set Ultramax obsahuje mop s vyměnitelným návlekem a kbelík se ždímacím mechanismem pro úklid bez namáčení rukou.
AKCE
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
79.90 Kč
15.98Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T020 kaštan 0,75 l
Kód: 2507315
Kód dod.: 247107
EAN: 8591235099874
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 4 l
Kód: 2508372
Kód dod.: 247104
EAN: 8591235099867
 
1 155 Kč
1 399 Kč
288.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 0,75 l
Kód: 2508386
Kód dod.: 247120
EAN: 8591235099935
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 0,75 l
Kód: 2508424
Kód dod.: 247156
EAN: 8591235100082
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T024 cedr 0,75 l
Kód: 2507332
Kód dod.: 247134
EAN: 8591235099997
 
345 Kč
460Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T022 palisandr 2,5 l
Kód: 2508388
Kód dod.: 247122
EAN: 8591235099942
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T080 mahagon 0,75 l
Kód: 2508440
Kód dod.: 247177
EAN: 8591235100174
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T000 přírodní 2,5 l
Kód: 2508370
Kód dod.: 247102
EAN: 8591235099850
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T023 teak 0,75 l
Kód: 2507327
Kód dod.: 247127
EAN: 8591235099966
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Kód: 2502867
Kód dod.: 500513
EAN: 8594825000922
 
235 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
-34%Sleva
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou 8h Matte Comfort Lipliner od essence vykreslíte kontury rtů zcela bez námahy. Voděodolná tu
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Flame parfémovaná voda 100 ml + cestovní sprej 10 ml + kosmetická taška, dárková sada pro muže
Kód: 2502301
Kód dod.: 14579
EAN: 8011003903146
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitě kořeněná vůně pro muže uvedena na trh v roce 2018 Parfémovaná voda Versace Eros Flame se sk
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 18 l
Kód: 2504612
Kód dod.: 187024
EAN: 8591235063189
 
6 969 Kč
387.17Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.