cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 8017 hnědá čokoláda, 5 kg
Kód: 2504965
Kód dod.: 328842
EAN: 8595002327214
 
1 579 Kč
1 655 Kč
315.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
-5%Sleva
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Detecha®
Detecha Superkov Satin 2v1 základní i vrchní barva na kov, pololesk, Ral 6005 zelený mech, 5 kg
Kód: 2504967
Kód dod.: 328858
EAN: 8595002327139
 
1 659 Kč
1 739 Kč
331.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Nově vyvinutá nátěrová hmota hedvábně lesklého vzhledu v atraktivní moderní barevné škále. Jedná se o základní i vrchní nátěr v jednom, který poskytuje kromě atraktivního vzhledu také dokonalou antikorozní ochranu.
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
2 259 Kč
22 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 50 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 50 ml
Kód: 44446
 
EAN: 8018365500020
 
1 615 Kč
32 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
PAREX Náhradní mop pro 360° multifunkční úklidovou sadu
Parex
PAREX Náhradní mop pro 360° multifunkční úklidovou sadu
Kód: 2602193
Kód dod.: 577189
EAN: 8699971793671
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní mop PAREX pro 360° multifunkční úklidovou sadu je pratelná hlavice z mikrovlákna určená pro rotační mopy Parex, která účinně zachytává nečistoty a usnadňuje každodenní úklid podlah.
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Dylan Turquoise Pour Femme toaletní voda 100 ml + tělový gel 100 ml + sprchový gel 100 ml + toaletní voda miniatura 5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502294
Kód dod.: 14554
EAN: 8011003899883
 
2 272 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově ovocná vůně uvedena na trh na podzim roku 2020 „Vydejte se na překrásné ostrovy, kde se a
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Frosch®
Frosch čistič na dřevo, 750 ml
Kód: 2602627
Kód dod.: 706542
EAN: 4001499921629
 
109.90 Kč
146.53Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Pro intenzivní čištění a údržbu veškerých dřevěných povrchů a podlah.
AKCE
-10%Sleva
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Motip
Motip Rallye univerzální akrylátový lak, černý mat, 600 ml
Kód: 2505578
Kód dod.: 105412
EAN: 8711347231089
 
209 Kč
232 Kč
348.33Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Motip Rallye sprej je univerzální lak v akrylátovém provedení. Velmi rychleschnoucí s vysokou kryvostí a odolností proti vlivům počasí.
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
-1%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
77.50 Kč
78 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
-6%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2501348
Kód dod.: 14506
EAN: 8011003890972
 
1 693 Kč
1 799 Kč
33 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.