cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
BALsprej
BALSPREJ vrchní univerzální akrylová barva ve spreji, RAL 6003 olivově zelená mat, 400 ml
Kód: 2508794
Kód dod.: 107072
EAN: 8592884013396
 
150 Kč
375Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální vrchní barva se používá k nátěrům dřeva, kovu, karoserií, některých umělých hmot. Vyniká vydatností, je rychleschnoucí, po nástřiku nestéká. Je odolná proti povětrnostním vlivům a korozi.
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 100 ml
Kód: 2501349
Kód dod.: 14507
EAN: 8011003890989
 
2 259 Kč
22 590Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
-1%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme balzám po holení 100 ml
Kód: 2501351
Kód dod.: 14509
EAN: 8011003903733
 
991 Kč
999 Kč
9 910Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 50 ml
Versace
Versace Eau Fraiche Man toaletní voda 50 ml
Kód: 44446
 
EAN: 8018365500020
 
1 615 Kč
32 300Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Svěží vůně uvedena na trh v roce 2006 Pánská vůně Versace míří k silnému a sebevědomému muži, který
AKCE
-1%Sleva
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508115
Kód dod.: 735060
EAN: 8594187143749
 
276 Kč
279.90 Kč
55.2Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na nábytek Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek pro efektivní čištění a údržbu dřevěného i laminovaného nábytku.
PAREX Náhradní mop pro 360° multifunkční úklidovou sadu
Parex
PAREX Náhradní mop pro 360° multifunkční úklidovou sadu
Kód: 2602193
Kód dod.: 577189
EAN: 8699971793671
 
89.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Náhradní mop PAREX pro 360° multifunkční úklidovou sadu je pratelná hlavice z mikrovlákna určená pro rotační mopy Parex, která účinně zachytává nečistoty a usnadňuje každodenní úklid podlah.
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Spokar®
Spokar XML mezizubní kartáčky, sada velikostí 0,4 – 0,8 mm, 5 ks
Kód: 2210334
Kód dod.: 896480
EAN: 8593534342309
 
105 Kč
21Kč/1ks
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kartáčky SPOKAR XML jsou určeny pro důkladné mezizubní čištění a prevenci proti paradentóze. Navrhl je přední český designér Petr Novague.
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Spokar®
Spokar sada tmelících stěrek, plast, 5 - 7,5 - 10 - 12 cm, 4 kusy
Kód: 2503328
Kód dod.: 560782
EAN: 8593534840812
 
44.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Spokar sada plastových tmelících stěrech o rozměrech 5 cm, 7,5 cm, 10 cm, 12 cm.
-6%Sleva
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme parfémovaná voda pro muže 50 ml
Kód: 2501348
Kód dod.: 14506
EAN: 8011003890972
 
1 693 Kč
1 799 Kč
33 860Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
AKCE
-2%Sleva
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Lavon
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino 5 l
Kód: 2508119
Kód dod.: 735062
EAN: 8594187143718
 
323 Kč
329.90 Kč
64.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lavon čistič na podlahy a povrchy Dřevo & Lamino je koncentrovaný prostředek určený pro efektivní čištění a údržbu dřevěných a laminovaných podlah i ostatních povrchů.
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Pour Homme toaletní voda 100 ml + sprchový gel na tělo i vlasy 150 ml + toaletní voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502296
Kód dod.: 14564
EAN: 8011003899968
 
2 010 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusově - kořeněná vůně uvedena na trh v roce 2005 Pánská novinka Versace pour Homme v sobě nese
-1%Sleva
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
BALtech
BALTECH kostní klih, k lepení a klížení dřeva, 300 g
Kód: 2504844
Kód dod.: 504511
EAN: 8591235074819
 
227 Kč
230 Kč
756.67Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Kostní klih je určen k lepení, klížení a především k opravám a restaurování starého dřevěného nábytku. Kostní klih se nechá cca 2 hodiny nabobtnat a poté se postupným zahříváním dokonale rozpustí.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 1 kg
Kód: 2502867
Kód dod.: 500513
EAN: 8594825000922
 
235 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-13%Sleva
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
COACH
Coach For Men parfémovaná voda 60 ml + cestovní parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502107
Kód dod.: CC022C01
EAN: 3386460157063
 
1 566 Kč
1 790 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická ambrová vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2017 Parfémovaná voda Coach For Men byl
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
1 245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Kód: 2502868
Kód dod.: 500515
EAN: 8594825000946
 
891.90 Kč
178.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Soudal
Soudal 60A konstrukční lepidlo na dřevo, čiré, 300 ml
Kód: 2502929
Kód dod.: 519306
EAN: 5411183008403
 
225 Kč
750Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Konstrukční lepení dřevěných částí, dřevěných konstrukčních prvků a nábytku, lepení mnoha dalších druhů materiálů jako cihly, beton, kovy, guma, polystyren, pěnové hmoty atd. Výroba okenních a dveřních rámů, výroba vrstvených panelů.
-6%Sleva
Essence lak na nehty Gel nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Essence
Essence lak na nehty Gel nail Colour 03 Icing On The Cake, 8 ml
Kód: 2601693
Kód dod.: ES585431
EAN: 4059729585431
 
45 Kč
48 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Bezchybná manikúra s efektem gelových nehtů za několik málo minut. Dopřejte svým nehtům bezchybný v
-61%Sleva
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Essence
Essence Hydra Kiss barva na rty 07 Hazelnut Haze 4 ml
Kód: 2502320
Kód dod.: ES541758
EAN: 4059729541758
 
29.90 Kč
77.50 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dopřejte svým rtům jemný lískooříškový nádech s tekutou rtěnkou Essence Hydra Kiss Lip Tint v odstín
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.