cs-CZ
Čeština
currency
Kč
heart
0
Oblíbené
cart
Košík
menu

Hledání výrazu

Nejprodávanější
filter
Filtrování dle parametrů
Řadit produkty odi
Seřadit od
Produktů
 
Skladem
Cena
Cena
Zobrazit další filtrySkrýt další filtry
Novinky
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
LACOSTE L.12.12 Bleu set parfémovaná voda 50 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603508
Kód dod.: LC022C01
EAN: 3386460174275
 
1 245 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická fougere vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2026 Lacoste L.12.12 Bleu je pánský par
-4%Sleva
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Artdeco
Artdeco Lash Booster Volumizing Base báze pod řasenku pro větší objem a péči transparentní 10 ml
Kód: 87034
Kód dod.: 20001
EAN: 4019674200018
 
382 Kč
399 Kč
38 200Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Luxusní vyživující podkladová báze pod řasenku, jež obsahuje minerály spolu s extrakty z mořských řa
Novinky
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Lacoste
Lacoste Original Woman set parfémovaná voda 100 ml + tělové mléko 100 ml + parfémovaná voda 7,5 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2603507
Kód dod.: LC017C02
EAN: 3386460157377
 
1 959 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Květinově-ovocná vůně pro ženy byla uvedena na trh v roce 2025 Objevte dámskou vůni Lacoste Origina
Novinky
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Lacoste
Lacoste Original Aqua set parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 100 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2603509
Kód dod.: LC021C01
EAN: 3386460174299
 
1 895 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá vodní vůně byla uvedena na trh v roce 2026 Objevte svěží a vytříbenou pánskou eleganci s vů
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T026 wenge 0,75 l
Kód: 2507339
Kód dod.: 247148
EAN: 8591235100051
 
239 Kč
289 Kč
318.67Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T060 pinie 2,5 l
Kód: 2507361
Kód dod.: 247165
EAN: 8591235100129
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T025 třešeň 2,5 l
Kód: 2508408
Kód dod.: 247143
EAN: 8591235100037
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
AKCE
-17%Sleva
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Lazurol
Lazurol 3v1 S1045 tenkovrstvá lazura na dřevo T027 meranti 2,5 l
Kód: 2508426
Kód dod.: 247158
EAN: 8591235100099
 
779 Kč
939 Kč
311.6Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Tenkovrstvá lazura LAZUROL 3v1 je určena k dlouhodobé preventivní chemické povrchové ochraně dřeva.
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Super 3, lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503263
Kód dod.: 500368
EAN: 5997272367885
 
152 Kč
608Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Vodovzdorné disperzní lepidlo k lepení dřeva a příbuzných materiálů, které jsou vystaveny vyšší vlhkosti nebo krátkodobému působení vody.
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Henkel Pattex®
PATTEX Wood Standard, disperzní lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503317
Kód dod.: 500360
EAN: 5997272367809
 
112 Kč
448Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na bázi vody vhodné k lepení všech druhů dřeva, včetně tvrdého dřeva, kůže, papíru, lepenky, textilu a polystyrenu.
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 5 kg
Kód: 2502868
Kód dod.: 500515
EAN: 8594825000946
 
891.90 Kč
178.38Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
Končící produkty
-12%Sleva
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Catrice
Catrice Gel Affair lak na nehty 012 Easy Peasy Lemon Squeezy 10,5 ml
Kód: 2500117
 
EAN: 4059729516213
 
25.40 Kč
29 Kč
2 309.09Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Získejte perfektně upravené nehty díky gelovému laku na nehty Gel Affair od značky Catrice, se který
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Parex
PAREX MOP THUNDERBOLT 360° rotační pedálová úklidová sada
Kód: 2602192
Kód dod.: 577188
EAN: 8680895103066
 
759.90 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Rotační pedálová úklidová sada s mopem z mikrovlákna a odstředivým ždímáním pro pohodlné a efektivní vytírání bez namáčení rukou.
AKCE
-10%Sleva
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Detecha® Izoban
Detecha Izoban barva na beton, RAL 9003 bílá, 800 g
Kód: 2502707
Kód dod.: 301348
EAN: 8595002322912
 
273 Kč
305 Kč
341.25Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Na beton. 100% voděodolná, odolává olejům, roztokům solí, slabým kyselinám a zásadám, krátkodobě motorové naftě. Mechanicky odolná. Snáší trvalé tepelné zatížení do +50 °C.
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Versace
Versace Crystal Noir Pour Femme parfémovaná voda 50 ml + sprchový gel 50 ml + tělové mléko 50 ml, dárková sada pro ženy
Kód: 2502291
Kód dod.: 14544
EAN: 8011003902859
 
1 845 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Orientální květinová vůně pro ženy uvedena na trh v roce 2004. Ovocně-orientální ladění této vůně p
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502303
Kód dod.: 14580
EAN: 8011003900077
 
1 680 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Dylan Blue Pour Homme toaletní voda 50 ml + balzám po holení 50 ml + sprchový gel 50 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502355
Kód dod.: 14559
EAN: 8011003903023
 
1 556 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Aromatická - fougere vůně uvedena na trh v červenci 2016 Dylan Blue je esencí moderního muže Versac
Novinky
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Versace
Versace Man Eau Fraiche Extreme deo stick 75 ml
Kód: 2603551
Kód dod.: 14510
EAN: 8011003903641
 
771 Kč
10 280Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Dřevitá aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2025 Versace Eau Fraîche Extrême je vůn
Končící produkty
-3%Sleva
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Essence
Essence Nail Colour Gel gelový lak na nehty 03 Icing on the Cake 8 ml
Kód: 2203138
Kód dod.: ES348746
EAN: 4059729348746
 
29 Kč
29.90 Kč
3 625Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Lak Essence Gel Nail Color dodá vašim nehtům vzhled, jako by právě prošly gelovou manikúrou! Je vyba
-34%Sleva
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Essence
Essence 8h Matte Comfort tužka na rty 17 Must Have Brown 0,3 g
Kód: 2405726
 
EAN: 4059729490261
 
29.90 Kč
45 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
S tužkou 8h Matte Comfort Lipliner od essence vykreslíte kontury rtů zcela bez námahy. Voděodolná tu
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Druchema
Druchema Dispercoll D2 disperzní lepidlo na dřevo, 500 g
Kód: 2502866
Kód dod.: 500511
EAN: 8594825000908
 
139.90 Kč
279.8Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Univerzální lepidlo pro vodovzdorné lepení ve třídě odolnosti D2 (interiér) s výhodnou dobou otevřenosti a rychlostí zasychání. Využití v obalové technice, modelárnách, dřevozpracujícím a nábytkářském průmyslu.
-1%Sleva
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Soudal
Soudal 66A polyuretanové lepidlo na dřevo, 250 g
Kód: 2503044
Kód dod.: 501743
EAN: 5411183039469
 
179 Kč
180 Kč
716Kč/1kg
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Polyuretanové lepidlo na dřevo, krátká dobou schnutí, velmi vysoká lepicí síla a vodovzdornost D4 (ČSN EN 204).
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Versace
Versace Eros Energy Pour Homme parfémovaná voda 100 ml + sprchový gel 150 ml + parfémovaná voda 5 ml, dárková sada pro muže
Kód: 2502302
Kód dod.: 14581
EAN: 8011003900060
 
2 148 Kč
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Citrusová aromatická vůně pro muže byla uvedena na trh v roce 2024 Eros Energy je inspirována úchva
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Signocryl
SIGNOCRYL T barva na vodorovné dopravní značení vozovek S2856, 0100 bílá, 4 l
Kód: 2504611
Kód dod.: 187020
EAN: 8591235063172
 
1 595 Kč
398.75Kč/1l
Skladem
heartOblíbenýcomparePorovnat
Výrobek se nanáší v jedné vrstvě vzduchovým i tlakovým bezvzduchovým nanášecím zařízením, případně jinou vhodnou nanášecí technikou s možností použití maskovací šablony.
phone
Zavolejte nám
chat
Nebo nám napište na
Přihlášení
Nemáte ještě účet?Zaregistrujte se.